Atlyginimų nuo asmeninių pardavimų modulis Klauskite
 
Progrma apskaičiuoja atlyginimą nuo užsakymų pelno [pagal priskirta darbuotojui %
    

Kaip žinoma, darbuotojai labiau suinteresuoti darbų, kai atlyginimas skaičiuojamas priklausomai nuo jų darbo rezultatų. Rankiniu būdu surinkti duomenis apie asmeninius darbuotojų pardavimus ir apskaičiuoti atlyginimą nemažas darbas, todėl kartais nedaromas


AIVA 9001 ATLYGINIMAI modulis apskaičiuos atlyginimus automatiškai nuo kiekvieno darbuotojo asmeninių pardavimų pelno, surastu asmeniškai klientų bei vadovavimo kitiems pardavėjams

Kiekviena veikla skaičiuojama pagal skirtingą metodiką. Vienas darbuotojas gali atlikti vieną, dvi arba kelias veiklas. Jei atliekamos kelios veiklos, programa paskaičiuoja atlyginimo nuo išdirbio dydį kiekvienai veiklai ir sumarinį atlyginimą nuo išdirbio.

 

Pardavimo vadybininkams programa apskaičiuoja atlyginimą priklausomai nuo parduotų prekių antkainio, t.y. nuo skirtumo tarp prekių kainos ir savikainos ir procento nuo pelno kuris skiriamas darbuotojui.

Pardavimas priskiriamas darbuotojui, jei jis padarė užsakymą.

 

Vadovams už vadovavimą tam tikram padaliniui atlyginimas apskaičiuojamas imant tam tikrą procentą nuo priskaičiuoto vadovaujamam padaliniui darbo užmokesčio.


Taikant šią metodiką, vadovas suinteresuotas kad jo vadovaujami darbuotojai padarytų daugiau ir tuo pačiu daugiau uždirbtų. Tada ir vadovas uždirba daugiau. Jei vadovas kartu yra ir vykdytojas, tada jam papildomai priskaičiuojama ir už jo vykdymo funkcijas taip pat kaip ir kitiems darbuotojams.

  

Klientų paieškos vadybininkams,darbo užmokestis gali būti  skaičiuojamas nuo surastų klientų skaičiaus. 

Rastas klientas fiksuojamas programoje  kaip Paklausimas , kurį užregistravo Klientų paieškos vadybininkas ir perdavė Pardavimo vadybininkui, o Pardavimo vadybininkas užregistravo programoje Užsakymą.  

 

Kad programa apskaičiuotų atlyginimą, darbuotojų žinyne darbuotojui, vykdančiam klientų paiešką turi būti įvestas kliento suradimo įkainis. Skirtingiems darbuotojams, kurie ieško skirtingo lygio klientų, gali būti įvesti skirtingi įkainiai.

  
Atgal
 
LinkedIn -->
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2024 Aiva sistema. Svetainėje pateiktą informaciją naudoti be sutikimo draudžiama.
webleader.lt