LT | EN
   

AIVA Programos pagalba tiesiogiai,- iš kliento užsakymo sąmatų, sudaromas konstravimo-projektavimo darbų planas, programa suplanuoja darbų eiliškumą įvertindama gamybos terminus ir konstruktorių užimtumą bei vykdo darbų apskaitą.

 

Konstruktoriai gali patys atžymėti kada pradėjo ir baigė darbus, bei įkelti brėžinių failus ir importuoti gaminių specifikacijas į AIVA Gaminių duomenų bazę .

 

 

 

AIVA programos panaudojimas:

·        padeda greičiau ir su mažesnėmis sąnaudomis sudaryti konstruktorių darbo planą

 

·        Operatyviau ir geriau paskirstyti darbus konstruktoriams priklausomai nuo jų apkrovimo darbu

 

·        Konstruktoriai suprojektavę gaminį patys įkels reikalingus duomenis į duomenų bazę , kurie toliau panaudojami tiesiogiai užsakymo kainos paskaičiavimui ir gamybos valdymui, todėl sutrumpės užsakymo vykdymo laikas

 

·        Padeda kontroliuoti darbų eigą, kad nepavėluoti įvykdyti užsakymus.

 

 

Darbų planavimas. Programos gamybos planavimo modulis gali suplanuoti darbų planą ir konstruktoriams. Tam nestandartinio gaminio konstravimo-projektavimo darbas gali būti iš anksto aprašomas kaip smulkesnių darbų, kuriuos reikia atlikti kad suprojektuoti gaminį, kompleksas. Kiekvienam darbui priskiriamos darbo vietos, kurios gali atlikti šį darbą. Programa išdėsto užsakytus darbus įvertindama kiekvienos darbo vietos užimtumą, darbų planuojamas trukmes ir užsakymų atlikimo terminus.

 

Atlyginimų (premijų) paskaičiavimas konstruktoriams. Pagal priskirtus darbų įkainius programa automatiškai paskaičiuoja konstruktoriams atlyginimus arba premijas nuo jų atliktų darbų ir parodo ataskaitoje.

 

Užsakymų darbams planas

Užduočių vykdytojams priskyrimas ir registracija

Užduočių kalendorius

Užsakymų įvykdymo ataskaitos

 

 

 

Užsakymų darbams plane programa parodo klientą, užsakymo Nr. užsakymo datą, užsakymo įvykdymo terminą, užsakytus darbus, darbų įkainius, planuojama darbų trukmę, paskirtus vykdytojus, darbų terminus, faktines darbų pradžios ir pabaigos datas. Galima filtruoti pagal datas, vykdytojus, projektų vadovus, atlikimą.

 

 

Užduotys vykdytojams priskiriamos pasirenkant plane darbus ir jiems priskiriant darbuotojus iš darbuotojų žinyno, įrašomi terminai ir pastabos.

 

 

Užduočių kalendorius padeda suplanuoti darbų vykdymą tuo atveju, jei darbų atlikimo laikas ir trukmė turi būti suderinama su užsakovų ir vykdytojais.

 

 

Atliktus užsakymus galima pažiūrėti užsakymų įvykdymo ataskaitoje. Galima filtruoti atlikimą pagal  atlikimo datas, vykdytojus, pagal tai ar yra išrašyta faktūra.

 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2020 Aiva sistema
webleader.lt