LT | EN
   

Didesnėse įmonėse dažnai susiduriama su problema, kai reikia kontroliuoti darbuotojų vėlavimus, pietų pertraukas, rūkymui ir kitiems dalykams praleidžiamą laiką ne darbo vietoje.

Darbo laiko apskaitos žiniaraščius(Tabelius) personalo skyriai dar nuo sovietinių laikų dėl ramybės yra įpratę užpildyti pasibaigus mėnesiui. Į jį paprastai įrašomi tik savaitgaliai ir oficialiai pagrįstos darbuotojų ligos bei atostogų dienos, dėl to nors darbuotojas dalį laiko ir nedirbo, jam vis tiek mokamas pilnas atlyginimas, įmonės patiria nemažus nuostolius. 

AIVA SISTEMA siūlo sprendimą – darbuotojų laiko apskaitos sistemą AIVA LAIKAS, kuri palengvins šių procesų kontrolę, padidins pasitikėjimą tarp darbdavio ir darbuotojo bei pateiks tikslius duomenis atlyginimų paskaičiavimui.

Individualiems verslo poreikiams pritaikyta AIVA LAIKAS darbo laiko apskaitos sistema – tai kompleksinis sprendimas, leidžiantis automatizuoti įprastas darbo apskaitos lapelio (Tabelio) pildymo operacijas, darbuotojų atvykimo bei išvykimo laiko fiksavimą.

 

Sistema yra valdoma naudojant RFID kortele atpažinimo būdą RFID kortele, kuri yra nuskaitoma specialiu, ant sienos tvirtinamu įrenginiu, darbuotojui norint patekti į patalpas arba iš jų išeiti.

 

Nuskaitymo įrenginys gali valdyti durų spyną arba praėjime stovintį turniketą.

 Sistema gali būti naudojama darbuotojų kontrolei, efektyvumo, vėlavimų apskaitai, taip pat sistema gali būti susieta su motyvacine sistema..

Sistemos privalumai ir laiko stebėjimo ypatybės:

·         Tikslus faktiškai išdirbto laiko skaičiavimas ir darbuotojų naudingumo įvertinimas

·         Didesnė disciplina ir produktyvumas

·         Paprastesnis atlyginimo apskaičiavimas

·         Sklandūs verslo procesai

·         Darbuotojų įregistravimo/išregistravimo įrašai duomenų bazėje registruojami automatiškai.

·         Galimybė stebėti kiekvieno darbuotojo atskirai, sektoriaus ar įmonės darbo valandas.

·         Iš automatiškai užpildytos Tabelio formos gali būti sugeneruojama ataskaita .xls formatu importui į atlyginimų skaičiavimo programą.

·         Darbo laiko ir praėjimo kontrolės sistema gali veikti tiek  savarankiškai tiek AIVA 9001 verslo procesų valdymo sistemos sudėtyje.

 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2020 Aiva sistema
webleader.lt