LT | EN
   

Aktyviai dirbant su klientų paklausimais kad gauti užsakymą reikalinga atlikti nemažai valdymo užduočių-susitikti su klientų, paruošti pasiūlymą, paskambinti klientui, pataisyti pasiūlymą, perduoti kliento užsakyma gamybai ir t.t..

Šias užduotis vadybininkai planuoja arba užrašų knygutėje arba viename iš žinomų eleketroninių kalendorių ( Outlook, Google, ir pan.).

Toks  planavimo būdas  užima nemažai laiko, duomenys nekaupiami centralizuotai. Išėjus vadybininkui iš darbo jie neretai visai dingsta

 

AIVA programa padeda išspręsti šias problemas automatizuodama užduočių formavimo,   planavimo, perdavimo kitiems vykdytojams, įvykdymo registracijos bei atlikimo kontrolės funkcijas. 

Darbo su klientais proceso užduočių valdymo schema parodyta žemiau pav.

Programa  sudaro bendrą darbo su klientais užduočių planą  įmonei ir kiekvienam vadybininkui atskirai. Patvirtinus užduoties įvykdymą programa gali automatiškai suformuoti sekančią užduotį.

Nauda

AIVA valdymo užduočių planavimo sistema padeda nepamiršti kliento paklausimo ir greičiau bei su didesne tikimybe gauti užsakymą ir taip padidinti tiek savo tiek įmonės pajamas.

Vadybininkams reikia daug mažiau laiko sugaišti užduočių planavimui atlikimo registracijai ir ataskaitoms-90% šio darbo atlieka programa.

Vadovams patogu kontroliuoti darbuotojų planus, nes kiekvienu momentu galima plane pamatyti ką planuoja darbuotojas ir ką jis jau atliko.

 

  Sprendimų ir variantų platesnis aprašymas
  Klientų duomenų bazės sukūrimo, paklausimų registravimo, veiksmų su klientų paklausimais planavimo ir jų atlikimo registravimo procesų automatizavimas AIVA CRM pagalba susregistruosite esamus ir potencialius klientus, registruosite jų pklausimus, planuosite ir kontroliuosite užduotis su klientų pklausimais
 


 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2020 Aiva sistema
webleader.lt