LT | EN
   

Gamybos valdymo problemos

 Daugumoje gamybos įmonių automatizuota tik medžiagų ir pagamintos produkcijos apskaitą, įvedant duomenis į buhalterinę programą. Duomenys įvedami pavėluotai, tai užima daug darbo laiko, todėl skiriami papildomi apskaitininkų etatai, atsiranda įvedimo klaidos.

Gamybos plano sudarymas, gamybos proceso planavimas vykdomas rankiniu būdu dažniausiai Excel programos pagalba, todėl užima daug laiko dėl dažnai besikeičiančios situacijos gamyboje- skubių užsakymų, įrengimų gedimų, darbininkų ligų ir pan.

 Darbininkų darbas dažnai iš viso nepaskaitomas, todėl dėl per mažo suinteresuotumo jie dirba neefektyviai .

AIVA sprendimas gamybai

 AIVA programoje realizuotas kompleksinis visų gamybos procesų automatizavimas.

Gamybos planas automatiškai suformuojamas iš klientų užsakymų kiekvienam darbo centrui.

Programa suformuoja užduotis darbininkams, kurios gali būti pateikiamos arba atspausdinant paskyras, arba tiesiogiai kompiuterio ekrane.

Darbininkai patys skeneriu arba per liečiamą ekraną atsižymi kada pradėjo ir kada pabaigė užduotis, bei pagamintą kiekį.

Programa, darbininkui atsižymėjus, kad paskutinė gamybinė operacija įvykdyta, automatiškai nurašo medžiagas ir užpajamuoja pagamintą produkciją, paskaičiuoja kiekvienam darbininkui atlyginimą nuo jo atliktų darbų.

Programą gamybos galima diegti visą arba dalimis (moduliais, aplikacijomis).

Nauda

 Mūsų sprendimas pilnai automatizuoja apskaitą, todėl nebereikia apskaitininkų ir taip įmonė sutaupo atlyginimų fondą. Visi apskaitos duomens gaunami realiu laiku, nebelieka duomenų įvedimo klaidų.

Planavimo programa padeda maksimaliai panaudoti gamybos resursus-stakles ir darbininkus r taip padidina gamybos efektyvumą ir įmonės pelną.

 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2020 Aiva sistema
webleader.lt