Problema

Nemažai gamybinių įmonių medžiagų ir pagamintos produkcijos  apskaita gamyboje vykdoma neautomatizuotai- registruojama ant popieriaus, o po apskaitą vykdo buhalterija pagal pateiktus iš sandėlių ir gamybos duomenis ant popieriaus. Todėl tokiai apskaitai dvigubai gaištamas laikas-tiek sandėlininkų, tiek gamybininkų, tiek apskaitininkų, duomenys gaunami pavėluotai  atsiranda duomenų įvedimo klaidos.


AIVA sprendimas

Šių bėdų padeda išvengti AVA Gamybos valdymo programa, kuri   automatizuoja medžiagų  gavimo registraciją, jų perdavimą gamybai, nurašymą pagamintiems pusgaminiams ir gaminiams,  pusgaminių ir gaminių pajamavimą ir sandėlio likučių apskaitą.

 Todėl apskaitai visai nebereikia specialiai tam skirtų darbuotojų-apskaitininkų, nes apskaita atliekama duodant komandas. Šias komandas primant ir išduodant medžiagas programai duoda sandėlininkas, o medžiagų nurašymui  ir pusgaminių bei gaminių pajamavimo-patys darbininkai, registruodami savo atliekamas gamybines operacijas.

AIVA gamybos apskaitos sprendimo privalumai ir nauda

 1)      Užsakymų tiekėjams duomenys panaudojami medžiagų pajamavimui, todėl sumažėja darbo sandėlininkui ir apskaitininkams, bei išvengiama prekių įvedimo į sistemą klaidų. Informacija apie išpildytus tiekimo užsakymus matoma tiekimo vadybininkams.

 2)  Realizuota brūkšninių kodų technologija padeda išvengti klaidų. Užpajamuotoms medžiagoms ir gaminiams galima atsispausdinti lipdukus su brūkšniniais kodais. Parduodant medžiagas iš sandėlio, galima medžiagas skenuoti tam kad sutikrinti ar paimtos tos, kurios reikalingos gamybai. 

3)     Iš gamybos užsakymų programa suformuoja automatiškai paraiškas medžiagų vidiniam perkėlimui, bei nurašymui, o patvirtinant gaminio operacijų įvykdymą, programa automatiškai užpajamuoja pusgaminius ir gaminius, todėl to nebereikia daryti  sandėlininkui ir apskaitininkams.

4)     Klientų užsakymų duomenis programa panaudoja išdavimo dokumentų formavimui, todėl sumažėja darbo apskaitininkams bei sandėlininkui, išvengiama duomenų įvedimo klaidų. Gaminius išvežant, skenavimas padeda sutikrinti kraunamus gaminius su užsakymu.

Informacija apie išduotas  pagal klientų užsakymus prekes matoma pardavimo vadybininkams.

5)     Dirbant kartu  su buhalterinės apskaitos moduliu,-pajamuojant ir išduodant prekes buhalterinės sąskaitos prisiskiria automatiškai ir sandėlio apskaitos dokumentai patenka į buhalterinę apskaitą, todėl šioms funkcijoms nereikalingas buhalteris, - visas pajamavimo ir išdavimo operacijas gali atlikti sandėlininkas.

 6) Programos logistikos funkcijos automatizuoja pagamintos produkcijos perkėlimą iš gatavos produkcijos sandėlio į užsakiusias produkcija parduotuves.

7) Programa automatiškais suformuoja reikalingus išvežimo dokumentus-paprastas ir eksportines faktūras, važtaraščius, CMR-us.

8) Programa automatiškais suformuoja Intrastat ataskaitą- failą, kuris tiesiogiai gali būti perduotas į muitinės sistemą.

9) Programa automatiškai suformuoja failus perdavimui į IMAS ir IVAS sistemas.

 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2021 Aiva sistema. Svetainėje pateiktą informaciją naudoti be sutikimo draudžiama.
webleader.lt