Komercijos modulis Klauskite
 
Pasrinkę iš gaminių ktalogo nestandartinio gaminio užsakymo šabloną, įvesite ar pasirinksite kliento pageidaujamas gaminio charakteristikas, o programa apskaičiuos jo gamybos kainą, paruoš komercinį pasiūlymą, pardavimo sutartį, sąskaitą ir suformuos užsakymų gamybai planą.
    

Kai  komerciniai pasiūlymai ruošiami Excel programa, tada daug laiko gaištama komercinių pasiūlymų ruošimui ir užsakymų perdavimui vykdyti- sandėliui prekių atkrovimui ar trūkstamų prekių pirkimui.

Vadybininkams  nemažai laiko užima ir dokumentų,- komercinių pasiūlymų, sąskaitų,  pardavimo sutarčių, ataskaitų ruošimas.

Vadovams sunku kontroliuoti vadybininkų darbą bei įdiegti apmokėjimo nuo pardavimų pelno sistemą.

 Išėjus vadybininkui iš darbo jo sukaupta jo asmeniniuose failuose informacija apie potencialius klientus ir jų paklausimus dažnai prarandama.

 AIVA KOMERCIJOS modulio pagalba Jus išspręsite aukščiau minėtas ir kitas problemas.   Žemiau parodytos pagrindinės modulio funkcijos ir jų tarpusavio ryšiai. 

 

 

7 priežastys, kodėl verta įsidiegti AIVA komercijos modulį:

  1. Įsidiegę AIVA komercijos modulį sutaupysite ne mažiau 50% vadybininkų laiko   komercinių pasiūlymų ir kitų dokumentų paruošimui ir išsiuntimui, ataskaitų ruošimui todėl vadybininkai  galės atlikti žymiai daugiau pardavimų.

  2. Geriau aptarnausite klientus. Programa padės jiems rezervuoti prekes, greičiau perduoti užsakymus jų logistikai

3. Padidinsite pasiūlymų paruošimo kokybę- pasiūlymus paruošite ne tik  greičiau, jie bus standartizuoti ir suprantamesni, išsamesni, iliustruoti siunčiami jo kalba (kai klientas iš užsienio)  

 4. Neprarasite potencialių klientų vadybininkui išėjus iš darbo ne visi komerciniai pasiūlymai, sąskaitos išankstiniam apmokėjimui, sutartys  kaupiamos vienoje duomenų bazėje, todėl jas lengviau galima surasti net ir išėjus vadybininkui iš darbo bei sužinoti visą informaciją apie visus kontaktus su klientais

5. Sumažinsite  darbo kitiems įmonės padaliniams, - tiekimo, sandėlio, darbų valdymui  nebereikės  iš naujo registruoti užsakymų-jie bus performuojami iš komercinių pasiūlymų, todėl praktiškai nebeliks klaidų dėl duomenų suvedimo.

 6. Vadovams sistema padės  kontroliuoti pardavimo vadybininkų darbą, net jei jie dirba ne vienoje vietoje-matyti kokius ir kaip jie yra paruošę pasiūlymus, sekti vykdymo terminus, kas dieną gauti pardavimų statistiką. Savo ruožtu, vadybininkams nebereikės ruošti pardavimų ataskaitų, todėl taupysis jų laikas.

7. Galėsite lengvai įdiegti apmokėjimo nuo asmeninių pardavimų pelno sistemą, nes visi duomenis atlyginimų paskaičiavimui automatiškai kausis duomenų bazėje

 Daugiau apie komercijos modulio funkcijos galite paskaityti paspaudę nuorodas žemiau

 
Funkcijos
Katalogo modulis Katalogo įvedimo ir redagavimo modulis
Komercijos modulis Komercinių pasiūlymų, sutarčių, sąskaitų išankstiniam mokėjimui ruošimo užsakomiems gaminiams automatizuota sistema
Paklausimų registras kartu su planuojamais veiksmais
Paklausimų valdymo registras-ataskaita
Užsakymų valdymo ir jų turinio registras-ataskaita
Pardavimo prekių kiekių ataskaita pagal klientus ir jų padalinius
Pardavimų apimties pagal prekes, prekių grupes ir apmokėjimus ataskaita
Pardavimų apimties ir kiekių ataskaita pagal mėnesius
Pardavimų apimties ir pelno ataskaita pagal klientus
Pardavimų ataskaita pagal apmokėjimo tipus
Pardavimų veiklos statistinė ataskaita pagal darbuotojus
Užsakymų/ Pardavimų apimties ir pelno ataskaita pagal prekių, gaminių, paslaugų grupes ir prekes. geriausiai ir blogiausiai parduodamos prekės
Klientų ir jų paklausimų bei projektų registracija, sąmatų importas
Žinynai ir vartotojai Programos vartotojų administravimo ir žinynų modulis
Duomenų bazės sukūrimas Gamybos normatyvinės duomenų bazės sukūrimo modulis

Atgal
 
LinkedIn -->
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2024 Aiva sistema. Svetainėje pateiktą informaciją naudoti be sutikimo draudžiama.
webleader.lt