Siuvimo  įmonės  gamina sezoninius gaminius, kurių modeliai dažnai keičiasi. Todėl labai svarbu gavus iš dizainerių naujus modelius, kuro greičiau juos išreklamuoti, gauti jiems užsakymus ir perduoti į gamybą.  

AIVA gamybos valdymo sistema padės Jums susitvarkyti su šias dažniausiai pasitaikančiais iššūkiais. Užsakomų gaminių pritaikymas klientų norams- medžiagos ir priedų parinkimas, kainos apskaičiavimas, greitas užsakymų skirtingiems dydžiams įvedimas. Operatyvus ir savalaikis  medžiagų tiekimas,- reikalingų medžiagų gamybai apskaičiavimas ir užsakymas. Efektyvi gamyba,- gamybos planavimas ir valdymas, medžiagų ir pagamintos produkcijos apskaita realiu laiku.

Siūlome tris sistemos įsigijimo ar nuomos variantus pagrindinių procesų valdymo automatizavimu, kurie skiriasi ar automatizuojamas medžiagų valdymas ar automatizuojamas gamybos operacijų valdymas ar viskas:

  • Silver variantas- gamyboje tik medžiagų valdymas
  • Gold variantas- gamyboje tik gamybos operacijų planavimas ir valdymas
  • Premium variante-ir medžiagų ir operacijų valdymas.

 Šiuos bazinius variantus galite papildyti kitais AIVA Gamybos valdymo sistemos moduliais pagal savo įmonės specifinius poreikius.

  Sprendimų ir variantų platesnis aprašymas
  Siuvyklos gamybos valdymo sistema "AIVA MD1K Silver" - tik 37 Eur/mėn už 1 darbo vietą
  Siuvyklos sumani gamybos valdymo sistema "AIVA OP1K Gold"
  Siuvyklos sumani gamybos valdymo sistema "AIVA MDOP1K Platinum"
 


 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2023 Aiva sistema. Svetainėje pateiktą informaciją naudoti be sutikimo draudžiama.
webleader.lt