Siuvyklos užsakymų priėmimo, tiekimo ir medžiagų valdymo gamyboje sistema Klauskite
 
    

AIVA gamybos valdymo sistema padės jums susitvarkyti su problemomis, su kuriomis susiduria tiek didelės tiek mažos siuvimo įmonės.

Automatizavę Darbo su klientais  procesą geriau galėsite aptarnauti savo klientus, sutaupysite vadybininkų darbo laiko sąnaudas pasiūlymų ruošimui ir užsakymų perdavimui į gamybą.

Registruojant kliento užsakymą pasirinkus drabužių dydžius, programa sukurs kiekvienam dydžiui gaminius, apskaičiuos jų kainą, suformuos pasiūlymą, sąskaitą, sutartį, užsakymą gamybai. Daugiau skaitykite...

Automatizavę Medžiagų tiekimo  valdymo ir apskaitos gamyboje procesą sutaupysite  90% darbuotojų laiko (o tai vienas ar keli sutaupyti etatai!) medžiagų poreikio skaičiavimui, užsakymui iš tiekėjų, pajamavimui, surinkimui užsakymų vykdymui ir nurašymui gamyboje.

 Pigiau nupirksite medžiagas, turėsite duomenis apie jų likučius realiu laiku, todėl mažesnė tikimybė kad jų pritrūksite, kai reikės, arba kad susikaups per dideles atsargos. Daugiau skaitykite

 

Automatizavę Gamybos planų sudarymo ir  operacijų planavimo procesą sutapysite laiką planų sudarymui bei optimizuosite gamybos resursų,- įrengimų ir darbuotojų, užimtumą gamyboje.

Gamybos planus programa sudarys automatiškai iš klientų užsakymų ir pagal atsargų normas. Apie planus...

 

 

 

Automatizavę medžiagų valdymo ir  apskaitos  gamyboje sutaupysite darbo laiką medžiagų surinkimui iš sandėlių, perdavimui į gamybą  ir apskaitai.

Medžiagas gamybos užsakymui surinks programa, ir jas nurašys kai darbininkas patvirtins savo paskutinės operacijos atlikimą. Apie medžiagų valdymą gamyboje...

 

 

 

Automatizavę pagamintos produkcijos apskaitos ir išdavimo klientams procesą galėsite greičiau suformuoti išdavimo dokumentus-Faktūras, važtaraščius, CMR, greičiau aptarnauti klientus, matyti pagamintos produkcijos likučius realiu laiku.

Taip pat greičiau atliksite perkėlimo tarp sandėlių, gražinimo iš klientų, ataskaitų perdavimo į I.MAS ir i.VAZ sistemas darbus, realiu laiku gausite sandėlio, Intrastato bei išvežamos pakuotės ataskaitas. Daugiau skaitykite..

Kodėl  verta Jums diegtis AIVA gamybos valdymo sistemą

1)      Labiausiai iš visų žinomų sistemų automatizuosite visus valdymo procesus, praktiškai, beveik be rankinio duomenų įvedimo

2)      Operatyviai valdysite medžiagų tiekimo ir apskaitos procesus, todėl greičiau ir pigiau gaminsite

3)      AIVA SISTEMA  turi  didelę patirtį automatizuojant siuvimo įmones, todėl galime pasiūlyti Jums jau prtaikytus geriausius  sprendimus.

 
Funkcijos
Darbas su klientais (CRM) Komercijos modulis
Gamybos valdymas Matuojamų gaminių medžiagų valdymo ir pagamintos produkcijos apskaitos modulis
Gamybos planų sudarymo modulis
Tiekimo valdymas Medžiagų tiekimo valdymo gamybai sistema Basic
Sandėlių valdymas AIVA sandėlio valdymo modulis
Žinynai ir vartotojai Programos administravimo ir žinynų modulis
Duomenų bazės sukūrimas Gamybos normatyvinės DB sukūrimo ir administravimo sistema Optimum

Atgal
 
LinkedIn -->
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2024 Aiva sistema. Svetainėje pateiktą informaciją naudoti be sutikimo draudžiama.
webleader.lt