Pagrindiniai valdymo  iššūkiai, su kuriais susiduria metalo gamybos įmonės. tai nestandartinių gaminių užsakymų kainos apskaičiavimas, gamybos planavimas, darbų apskaita ir darbuotojų skatinimo sistema. Automatizuoti šiuos valdymo procesus kai kiekviena užsakomas gaminys vis kitoks , o gamyba vienetinė arba mažomis partijomis, gan sudėtinga, todėl daugelis įmonių vis dar naudoja pusiau rankinius metodus kaip pagrindinę automatizavimo priemonę naudodami Excel programą.

Todėl valdymo procesuose vis dar daug rankinio darbo, apskaitos duomenys gaunami pavėluotai, kai iš jų jau mažai naudos valdymui, gamybos resursai užimti netolygiai, todėl panaudojami ne taip efektyviai kaip galėtų būti.

AIVA SISTEMA sukūrė originalią gamybos valdymo sistema, pritaikytą nestandartinių gaminių užsakymų priėmimui ir gamybos valdymui.

Šią sistemą įdiegėme nestandartinių metalinių detalių, metalinių konteinerių, metalinių stalų ir metalinių statybinių konstrukcijų gamybos įmonėse, todėl galime Jums pasiūlyti praktikoje patikrintus sprendimus.

 Įdiegę AIVA gamybos valdymo sistemą galėsite išspręsti aukščiau paminėtas ir kitas dažnai pasitaikančias gamybos valdymo problemas, padidinti įmonės valdymo ir gamybos efektyvumą, bei padidinti pardavimų apimtį ir pelną .

Žemiau paveikslėlyje parodytos pagrindinės automatizuojamos funkcijos ir darbo vietos.

Didelis šios sistemos privalumas, kad ji automatizuoja ne tik apskaitą, bet ir pačius valdymo procesus ir apima praktiškai visus įmonės padalinius ir darbuotojus.  

Automatizavę visus įmonės  valdymo procesus, dėl jų sinergijos gausite papildomą naudą. Be to, atkris skirtingų sistemų integracijos išlaidos, bei bus mažesnės  programinės įrangos eksploatacijos išlaidos.

Nebūtinai visus valdymo procesus automatizuoti iš karto.- sistemą galite pradėti diegtis nuo Jums aktualiausių.

Žemiau rasite tris bazinius  sistemos diegimo variantus, nuo kurių galite pradėti diegti savo įmonės gamybos valdymo sistemą, vėliau ją papildydami naujais programos moduliais.

  Sprendimų ir variantų platesnis aprašymas
  Metalo detalių ir konstrukcijų gamybos užsakymų valdymo sistema Automatizuosite klientų ir jų užsakymų registracijos, nestandartinių gaminių kainos apskaičiavimo, pasiūlymų ruošimo, gamybos planų sudarymo ir pagamintos produkcijos apskaitos procesus
  Sumani metalo detalių ir konstrukcijų gamybos užsakymų ir operacijų valdymo sistema Automatizuosite klientų ir jų užsakymų registracijos, nestandartinių gaminių kainos apskaičiavimo, pasiūlymų ruošimo, gamybos planų sudarymo, operacijų planavimo, registracijos bei pagamintos produkcijos apskaitos procesus
  Sumani metalo detalių ir konstrukcijų gamybos užsakymų, operacijų ir medžiagų valdymo sistema Automatizuosite klientų ir jų užsakymų registracijos, nestandartinių gaminių kainos apskaičiavimo, pasiūlymų ruošimo, gamybos planų sudarymo, operacijų planavimo, registracijos, medžiagų tiekimo ir galdymo gamyboje bei pagamintos produkcijos apskaitos procesus
 


 
LinkedIn -->
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2024 Aiva sistema. Svetainėje pateiktą informaciją naudoti be sutikimo draudžiama.
webleader.lt