Pagrindiniai valdymo  iššūkiai, su kuriais susiduria metalo gamybos įmonės. tai nestandartinių gaminių užsakymų kainos apskaičiavimas, gamybos planavimas, darbų apskaita ir darbuotojų skatinimo sistema.

Automatizuoti šiuos valdymo procesus kai kiekviena užsakomas gaminys vis kitoks , o gamyba vienetinė arba mažomis partijomis, yra sudėtinga, todėl daugelis įmonių vis dar naudoja  kaip pagrindinę automatizavimo priemonę Excel programą.  Kainos skaičiuojama labai apytikriai, dažnai įvertinant tik vieną parametrą,-užsakomos metalo konstrukcijos svorį, todėl arba paskaičiuojama per didelė kainą ir užsakymo negauname arba per maža kaina ir užsakymas pasidaro nuostolingas.

Užsakymo metu užregistruotų Excel programoje duomenų gamybos valdymo automatizavimui nepakanka, todėl negalima automatizuoti gamybos planavimo, operacijų ir apskaitos gamyboje procesų. Operatyviai neplanuojant gamybos operacijų ir nevedant jų apskaitos, atiranda paslėptos gamybos prastovos kai vieni resurai prastovi, kaip kiti maksimaliai užimti, todėl bendras gamybos našumas žemesnis negų galėtų būti.

Daugelis įmonių medžiagų ir pagamintos produkcijos apskaitai naudoja kurią nors buhalterinės apskaitos programą. Tačiau šis sprendimas turi nemažai trūkumų: daug rankinio darbo duomenų suvedimui į programą ir klaidų taisymui, apskaitos duomenys gaunami pavėluotai, todėl iš jų mažai naudos valdymui.

Šių bėdų galite išvengti įsidiegę AIVA  gamybos valdymo sistemą, kuri vienintelė rinkoje yra pritaikyta nestandartinių metalo gaminių užsakymų priėmimui ir gamybos valdymui.

Šią sistemą įdiegėme nestandartinių metalinių detalių, metalinių konteinerių, metalinių stalų ir metalinių statybinių konstrukcijų gamybos įmonėse, todėl galime Jums pasiūlyti praktikoje patikrintus sprendimus.

Žemiau paveikslėlyje kokias pagrindines valdymo funkcijas kokios darbo vietose galėsite automatizuoti AIVA programinės įrangos pagalba.

Įdiegę  savo įmonėje AIVA gamybos valdymo sistemą galėsite  sumažinti valdymo sąnaudas  padidinti  gamybos efektyvumą, bei padidinti pardavimų apimtį ir pelną.

Didelis šios sistemos privalumas, kad ji automatizuoja ne tik apskaitą, bet ir pačius valdymo procesus ir apima praktiškai visus įmonės padalinius ir darbuotojus.   

 Sistemos diegimas

Nebūtinai visus valdymo procesus automatizuoti iš karto.- sistemą galite pradėti diegtis nuo Jums aktualiausių valdymo procesų automatizavimo.

Žemiau rasite tris bazinius nebrangius sistemos diegimo variantus, nuo kurių galite pradėti diegti savo įmonės gamybos valdymo sistemą, vėliau nuo vino varianto pereidami prie kito ir savo valdymo įmonės sistemą papildydami naujais programos moduliais.

Programinę įrangą galite arba nuomuoti arba įsigyti. Žemiau parodytos trijų bazinių variantų AIVA programinės įrangos nuomos ir įsigyjimo kainos vienai darbo vietų kai tokių vietų nedaug. Jei reikės automatizuoti daug darbo vietų klauskite specialių kainų.

  Sprendimų ir variantų platesnis aprašymas
  Metalo detalių ir konstrukcijų gamybos užsakymų valdymo sistema Automatizuosite klientų ir jų užsakymų registracijos, nestandartinių gaminių kainos apskaičiavimo, pasiūlymų ruošimo, gamybos planų sudarymo ir pagamintos produkcijos apskaitos procesus
  Sumani metalo detalių ir konstrukcijų gamybos užsakymų ir operacijų valdymo sistema Automatizuosite klientų ir jų užsakymų registracijos, nestandartinių gaminių kainos apskaičiavimo, pasiūlymų ruošimo, gamybos planų sudarymo, operacijų planavimo, registracijos bei pagamintos produkcijos apskaitos procesus
  Sumani metalo detalių ir konstrukcijų gamybos užsakymų, operacijų ir medžiagų valdymo sistema Automatizuosite klientų ir jų užsakymų registracijos, nestandartinių gaminių kainos apskaičiavimo, pasiūlymų ruošimo, gamybos planų sudarymo, operacijų planavimo, registracijos, medžiagų tiekimo ir galdymo gamyboje bei pagamintos produkcijos apskaitos procesus
 


 
LinkedIn -->
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2024 Aiva sistema. Svetainėje pateiktą informaciją naudoti be sutikimo draudžiama.
webleader.lt