Darbo su klientų paklausimais modulis Klauskite
 
AIVA CRM pagalba susregistruosite esamus ir potencialius klientus, registruosite jų pklausimus, planuosite ir kontroliuosite užduotis su klientų pklausimais
    

Aktyviai dirbant su klientų paklausimais kad gauti užsakymą reikalinga atlikti nemažai valdymo užduočių-susitikti su klientų, paruošti pasiūlymą, paskambinti klientui, pataisyti pasiūlymą, perduoti kliento užsakymą gamybai ir t.t.. Šias užduotis vadybininkai planuoja arba užrašų knygutėje arba viename iš žinomų elektroninių kalendorių ( Outlook, Google, ir pan.). Toks  planavimo būdas  užima nemažai laiko, duomenys nekaupiami centralizuotai. Išėjus vadybininkui iš darbo jie neretai visai dingsta.

AIVA programa padeda išspręsti šias problemas automatizuodama paklausimų registravimo, darbo su paklausimais  užduočių formavimo,   planavimo, perdavimo kitiems vykdytojams, įvykdymo registracijos bei atlikimo kontrolės funkcijas. 

Modulio funkcijos ir  darbo su programa eiga pavaizduota žemiau paveikslėlyje

Registruojant naujo  kliento paklausimą, įvedami apie jį duomenis į kliento kortelę. Iš šių duomenų programa suformuoja klientų duomenų bazę.

 Kliento kortelėje matysite ne tik klientų anketinę informaciją, bet ir  sukauptą darbo su kliento paklausimais eigoje informaciją,- pasiūlymus ir užsakymus, užsakytus produktus ir kt.

Užregistravęs kliento paklausimą vadybininkas planuoja tolimesnius darbo su kliento paklausimų veiksmus. Suplanuota užduotis automatiškai patenka į vadybininko darbo planą . Jis gali perduoti užduotį kitam vadybininkui į jo planą.

Programa  sudaro bendrą darbo su klientų paklausimais užduočių planą  kiekvienam vadybininkui.  Vadovai gali pažiūrėti visų darbuotojų planus.

Vadybininkui patvirtinus kad jis įvykdė suplanuotą užduotį, programa automatiškai planuoja tolimesnio darbo su paklausimu užduotį. Pav., patvirtinus kad komercinis pasiūlymas paruoštas, suplanuojamas veiksmas paskambinti klientui dėl šio pasiūlymo.  Galima nustatyti savo veiksmų eigą. 

 

Kodėl Jums verta įsidiegti AIVA užduočių planavimo sistemą

  • AIVA valdymo užduočių planavimo sistema padės nepamiršti klientų paklausimų ir greičiau bei su didesne tikimybe gauti užsakymą ir taip padidinti tiek savo tiek įmonės pajamas.
  • Vadybininkams reikės daug mažiau laiko sugaišti užduočių planavimui, atlikimo registracijai bei ataskaitoms-90% šio darbo atliks programa.
  • Vadovams bus patogu kontroliuoti darbuotojų planus, nes kiekvienu momentu galėsite plane pamatyti ką planuoja kiekvienas  darbuotojas ir ką jis jau atliko.

Sistemos privalumai:

  • Automatizuoja darbo su klientais valdymo procesą,-planavimą, vykdymo kontrolę ir analizę, o ne tik duomenų registraciją
  • AIVA darbo su klientais valdymo sistema yra dalis gamybos valdymo sistemos, todėl įmonei nereikia įsigyti kelių programų. Kliento kortelėje kaupiasi duomenys ne tik iš darbo su klientais, bet ir iš kitų automatizuojamų valdymo procesų
  • Užduočių planavimo sistema gali būti suintegruota ir su E-komercijos sistema- jei svetainės lankytojas nori pasiteirauti apie kuri nors produktą svetainėje automatiškai užregistruotas paklausimas sukuria užduotį planavimo sistemoje atsakingam už produktą vadybininkui.
  • Užduočių valdymo modulį naudojant kartu su Komercijos moduliu, iš užduočių plano galima tiesiogiai pereiti prie vykdymo funkcijų. Pav. suplanavus paruošti Komercinį pasiūlymą ir po to pasirinkus užduotį ir ant jos paspaudus pele patenkame į formą, kurioje ruošiamas komercinis pasiūlymas.Funkcijos
CRM (Klientai) Priminimai apie klientų gimimo dienas
Darbo su klientų paklausimais ir užsakymais užduočių planavimo ir kontrolės sistema
Atliktų užduočių ataskaita už periodą
Darbo su klientais ataskaita už pasirinktą periodą
Neužbaigtų užduočių ataskaita
Paklausimų registras su planuojamų veiksmų planu-ataskaita
Klientų katalogo vedimo ir pežiūros modulis
Kalendorius įmonės vidaus užduočių registravimui ir valdymui

Atgal
 
LinkedIn -->
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2024 Aiva sistema. Svetainėje pateiktą informaciją naudoti be sutikimo draudžiama.
webleader.lt