Daugelyje gamybos  įmonių duomenis apie įmonės gaminius-aprašymus, kainas, gamybos technologiją, medžiagas, laikomi keliose vietose- Excel failuose, Interneto svetainės turinio valdymo sistemos duomenų bazėje, buhalterinės apskaitos programoje. Dėl dubliavimo atsiranda papildomos laiko sąnaudos visose vietose atnaujinti duomenis, padidėja klaidų tikimybė, daugiau laiko sugaištama informacijos paieškai.

AIVA programos Katalogo modulio  pagalba galima sukurti vieningą gamybos duomenų bazę, kur būtų laikoma visa informacija apie įmonės gaminius ir jų gamybą. Žemiau parodyta modulio sudėtis.

Ši gaminių duomenų  bazė toliau gali būti  naudojama naujienlaiškių siuntimui apie naujus gaminius ir gaminių kainas, komercinių pasiūlymų ruošimui, nestandartinių gaminių gamybos kainos skaičiavimui, Interneto svetainei su e- komercijos sistemai sukurti, medžiagų užsakymui, staklių aptarnavimo valdymui.

AIVA katalogo modulyje yra funkcijos rankiniam duomenų įvedimui, redagavimui bei importui iš Excel failų. Išvystyta redagavimo teisių sistema, suformuojamos ataskaitos, bei gaminių technologinės kortelės (žr. pav.)

Nauda:

AIVA sprendimas padeda su mažiausiomis sąnaudomis sukurti ir palaikyti vieningą įmonės duomenų bazę, kurios pagalba toliau galima automatizuoti visus įmonės valdymo procesus.

Vieningos gamybos duomenų bazės sukūrimo  nauda ir AIVA sprendimo privalumai:

·       Dirbant su AIVA programa vienoje vietoje kaupiami ir saugomi visi duomenys apie įmonės gaminamus ir pagaminus gaminius ir jų gamybos technologija todėl:

·       Nebelieka duomenų dubliavimosi įvairiose vietose- konstruktorių biure, komercijos skyriuje, gamyboje, tiekime, sandėlyje. Tai padeda išvengti duomenų įvedimo klaidų, taupo laiką duomenų įvedimui (įrašymui) bei paieškai

·       Programa leidžia kataloge aprašyti ne tik standartinių, bet ir nestandartinių,- pritaikomų klientų poreikiams ar projektinių, gaminių gamybą, todėl

·       Programa leidžia sumodeliuoti kataloge praktiškai bet kokių gaminių gamybą, todėl programa tampa lengvai adaptuojama konkrečiai įmonei

·       Neprarandami duomenys apie pagamintus nestandartinius  gaminius, kurių gali prireikti jei klientas vėl užsakys tokius pat gaminius.

·       Katalogo modulyje yra daug funkcijų, kurios palengvina jo sudarymą ir papildymą-duomenų importas iš Excel ir XML  failų, esamų katalogo pozicijų su aprašymais kopijavimas naujoms pozicijoms sukurti, išvystyta paieškos sistema, galimybė sukurti naujus laukus objektų aprašymui, skaičiavimo formulių įvedimas, nuotraukų ir kitų failų įkėlimas ir kt.

·       Katalogo programa užtikrina duomenų saugumą- teisių darbuotojams sistema redagavimui ir žiūrėjimui, log failų sistema, kuri leidžia atsekti kas padarė pakeitimus kataloge

·       Katalogo prie gaminių ir medžiagų rodoma sandėlio ir užsakymų informacija, kas pagreitina reikiamos informacijos paiešką.

 

  Sprendimų ir variantų platesnis aprašymas
  AIVA Katalogo gamybai modulis -Bazinė versija
  AIVA Katalogo gamybai modulis-Premium versija
  AIVA Katalogo vedimo gamybai modulis
 


 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2021 Aiva sistema. Svetainėje pateiktą informaciją naudoti be sutikimo draudžiama.
webleader.lt