LT | EN
   

Bendra įmonei žinynų duomenų bazė ir programos administravimo sistema

AIVA programos branduolys yra tris moduliai:

1)       Katalogo modulis, kurio pagalba sudaroma ir administruojama gaminių duomenų bazė -Katalogas

2)       Žinynų vedimo modulis, kurio pagalba sudaromi žinynai, iš kurių svarbiausi įmonės padalinių ir  darbuotojų žinynai

3)       Programos administravimo, kurios pagalba programą gali prisitaikyti savo poreikiams kiekviena darbo vieta.

 

Katalogo duomenų įvedimo, redagavimo, administravimo modulis.

 

Daugelyje įmonių nėra vieningos duomenų bazės kur būtų laikomi duomenis apie įmonės gaminamą produkciją,- kainos, aprašymai, nuotraukos, gamybos technologijos aprašymai, naudojamos medžiagos. Paprastai šie duomenys dalimis laikomi keliose vietose- Excel failuose, Interneto svetainės turinio valdymo sistemos duomenų bazėje, buhalterinės apskaitos programoje. Dėl dubliavimo atsiranda papildomos laiko sąnaudos visose vietose atnaujinti duomenis, padidėja klaidų tikimybė, daugiau laiko gaištama informacijos paieškai.

 

Programos pagalba sudaromas gaminamos produkcijos katalogas-kainininkas, kuris po to gali būti naudojamas pardavimų automatizacijai, e-komercijoje, gamyboje, tiekimui, naujienlaiškių siuntimui. Kataloge taip pat įvedami duomenys apie  gaminių gamybos technologiją bei medžiagų aprašymai. Standartiniams iš šių duomenų gali būti suformuojama gamybos kortelė, o nestandartiniams  gaminiams suformuojamas gaminio užsakymo šablonas.

 

Taupomas laikas duomenų įvedimui ir paieškai. Sudaro prielaidas automatizuoti nestandartinių gaminių kainos paskaičiavimo ir komercinių pasiūlymų ruošimo funkcijas, naujienlaiškių apie produktus siuntimą, bei realizuoti e-komercijos sistemą.

 

Žinynų vedimo modulis.

 

Įmonėse naudojanti keliomis programomis į kiekviena iš jų įvedami duomenis apie programos vartotojus, todėl duomenis apie darbuotojus vedami kelis kartus. Išėjus darbuotojui iš visų bazių reikalinga juos ištrinti arba deaktyvuoti. Be to įmonės struktūros aprašymas-kokiems padaliniams, kokie darbuotojai priklauso, laikoma paprastai Word faile.

 

Aiva programoje sudaromas vieningas darbuotojų žinynas ir įmonės padalinių katalogas, kuriame padaliniams priskiriami darbuotojai. Darbuotojams suteikiami prisijungimo prie programos vardai ir slaptažodžiai, suteikiamos teisės su kokias meniu punktais jie gali dirbti, bei kokias gaminių katalogo grupes gali redaguoti.

Be to, per žinynų vedimo modulį galima darbuotojams, klientams, užsakymams, tiekėjams, sandėlio dokumentams  sukurti naujus charakteristikų pavadinimus papildomų duomenų įvedimui.

 

Vartotojams paprasčiau naudotis programa, nes rodomi  tik jiems reikalingi meniu punktai.

Vartotojai gali patys susikurti duomenų bazėje papildomus laukus duomenų įvedimui, todėl nereikia mokėti už programavimą

 

Programos administravimo modulis.

 

Paprastai skirtingi programos vartotojai gali turėti skirtingus poreikius ir reikalavimus programai. Pav., filiale dirbantiems darbuotojams reikalinga kad programa rodytų dokumentuose jų filialo rekvizitus ,o ne bendrus įmonės, arba užsienyje esančio filialo darbuotojai nori dirbti su programa kitos kalbos aplinkoje, darbuotojai naudojasi skirtingais spausdintuvais, ar pašto serveriais ir pan., todėl reikalingi programoje nustatymai, kurie padėtų darbuotojams prisitaikyti programą savo poreikiams

 

Per programos administravimo modulį kiekvienai darbo vietai galima nustatyti savo:

Kiekvienos ataskaitos stulpelių sudėtį, eiliškumą ir pločius; programos aplinkos kalbą; savo programoje naudojamus pavadinimus; savo sąskaitų ir užsakymų numeraciją: kainų stulpelių kiekį kataloge ir kainų pavadinimus; savo el. pašto serverį; kasos aparato ir mokėjimo kortelių nuskaitytuvo pajungimo parametrus; svarstyklių pajungimo parametrus ir kt. Be to modulyje yra kitos administravimo funkcijos, padedančios nustatyti galimas problemas konkrečioje darbo vietoje ir pan.

 

Programos modulis padeda be papildomo apmokėjimo už programavimo darbus patiems maksimaliai pritaikyti programą kiekvieno darbuotojo individualiems poreikiams, patogiau ir greičiau aptarnauti programą.

 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2020 Aiva sistema
webleader.lt