Intrastato ataskaita eksportavimui Klauskite
 
    

Intrastat ataskaitos AIVA programa sugeneruoja iš pirminių jau turimų duomenų bazėje pirminių dokumentų.

Išvežimo ataskaitą sugeneruoja iš išrašytų sąskaitų faktūrų, o įvežimo ataskaita- iš gautų sąskaitų faktūrų tai yra pajamavimo dokumentų.

Tam, kad programa sugeneruotų šias ataskaitas bus reikalinga į programą susivesti pradinius duomenis į katalogą tokius kaip : intarastato prekių, gaminių kodai, gamintojai, tiekėjai, regionai(jei prekė ar gaminys gaminamas lietuvoje ir t.t.). Taip pat suvedant pirminius gavimo ir išdaimo dokumentu bus reikalinga nurodyti transportavimo rūšį, pristatymo rušį.

Iš pirminių dokumentų ir kataloge suvestos informacijos programa sgeneruoja intrastato ataskaitas:

Ataskaitas galima generuoti per norimą periodą, atitinkamom katalogo grupėms, pagal klientą arba tiekėją, pagal valstybę iš kurios gauta ar išvešta:

 

 

Aiva sugeneruotą ataskaitą(sutrauktus duomenis iš pirminių dokumentų, perduoda į Avildos programą intrastatas (https://www.avilda.lt/index.php?tema=210). Avildos programa yra patvirtinta statistikos departamento ir ten pakliuvę duomenys suvedus iš statistikos departamento slaptažodžius(gaunami parašius prašymą statistikos departamentui pildyti ataskaitas patiems) keliauja tiesiai į statistikos departamentą.

 

 
Atgal
 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2024 Aiva sistema. Svetainėje pateiktą informaciją naudoti be sutikimo draudžiama.
webleader.lt