Gaminių surinkimo gamybos valdymo modulis Klauskite
 
Skirtas standartinių ir nestandartinių gaminių, kurie gaminami iš medžiagų bei pusgaminių, automatiniam komplektacijos surinkimui iš sandėlio ir jos nurašymui bei gaminių pajamavimui su savikainos skaičiavimu.
    

Daugelyje įmonių medžiagų surinkimo , perdavimo į gamybą, nurašymo ir pagaminto produkcijos apskaitos funkcijos vykdomos rankiniais metodais. Todėl sugaištama daug brangaus laiko apskaitai, o informacija reikalinga gamybos valdymui gaunama pavėluotai, todėl kai reikia vykdyti  gamybos užsakymą gali pasirodyti kad jam trūksta medžiagų arba kai reikia išvežti gaminius klientams, pasirodo kad jie dar nepagaminti.

Efektyviau valdyti medžiagas gamyboje ir apskaityti pagamintą produkciją praktiškai be valdymo sąnaudų Jums padės AIVA programa. Sutaupysite 90% laiko medžiagų ir pagamintos produkcijos apskaitai ir kartu turėsite duomenis apie sandėlio likučius realiu laiku.

Medžiagų surinkimas ir perkėlimas

Kai užsakymų daug, medžiagų poreikio apskaičiavimas užsakymų vykdymui, atrinkimas iš sandėlio ir perdavimas gamybai užima nemažai gamybininkų laiko,

AVA programa padės Jums surinkti medžiagas ir sutaupyti daug laiko. Pasirinkus iš gamybos plano užsakymą, programa parodys kokių ir kiek reikia medžiagų bei pusgaminių užsakymo įvykdymui, ar jos yra sandėlyje ir kurioje vietoje randasi. Galėsite atsispausdinti paskyrą medžiagų surinkimui.

Kai patvirtinsite kad medžiagas surinkote, programa jas perkels arba į gamybą arba į kitą sandėlį.

Žinodami kada reikia paruošti ir pristatyti medžiagas iš sandėlio į cechą sumažinsite įrengimų prastovas laiku perduodant į darbo centrus medžiagas gamybai, nes programa parodys kada yra suplanuota pradėti užsakymo vykdymą. Greičiau įvykdysite  klientų užsakomus.

Medžiagų surinkimo klaidų kontrolė

Kai kuriose įmonėse, kur medžiagos iš išorės labai panašios, darbuotojas jas surinkdamas iš sandėlio gali apsirinkti ir paimti ne tas medžiagas, kurias panaudojus gausis brokuotas gaminys.

 AIVA programa padės išvengti klaidingų medžiagų pasirinkimų. Nuskenavus pasirinktos medžiagos barkodą, programa parodys ar teisingai pasirinkote.

Jei su paprastu skeneriu tai atlikti būtų nepatogu, galėsite tai atlikti kaupikliu skeneriu su AIVA medžiagų surinkimo programėle.

Medžiagų  keitimas ir papildymas

Kartais, kai trūksta sandėlyje  kurios nors medžiagos, esant skubiam užsakymui, reikalinga ją pakeisti kita.

Programa parodys kokios alternatyvios medžiagos yra sandėlyje. Pasirinkus reikiamą, pakeisite trūkstamą  medžiagą kita. Medžiagą galėsite pakeisti ir tuo atveju, jei gaminat pritruko jos kiekio, pasirinkdami naują medžiagą likusiam kiekiui.

Trūkstamos medžiagos užsakymas

Nors naudojant AIVA programa iš anksto sistema parodys kokių medžiagų  trūksta ir todėl jų nepritrūksite gamybos metu. Tačiau jei, pav. dėl broko, pritrūksite, tai programa padės operatyviai ir su mažiausiomis darbo sąnaudomis jas užsakyti. Tiesiai iš medžiagų komplektavimo formos galėsite suformuoti trūkstamų medžiagų užsakymus tiekimui.

Medžiagų nurašymas ir pagamintos produkcijos savikainos apskaičiavimas

Daugumoje įmonių panaudotų gamyboje medžiagų registracija dažniausiai atliekama rankiniais metodais. Pradžioje ant popieriaus darbininkai pažymi kokias medžiagas paėmė užsakymo vykdymui, o paskui duomenys apie panaudotas medžiagas apskaitininkė  suveda į sandėlio apskaitos programą. Tai užima daug darbo laiko, atsiranda rankinio įvedimo klaidos, kurias po to reikia ieškoti ir taisyti, ataskaitos gaunamos pavėluotai, kai jos mažai naudingos darbui.

AIVA programos nereikia jokio rankinio duomenų įvedimo, nes duomenys kokias medžiagas nurašyti atsiranda sistemoje, kai medžiagas perdavėme į gamybą. Todėl tam kad nurašyti panaudotas medžiagas gamyboje tereikia tik patvirtinti nurašymą.

Net nurašymo patvirtinimui nereikia skirti  papildomo darbo laiko-programa automatiškai nurašo medžiagas, kai darbininkai patvirtina kad jie įvykdė užsakymą. Tai jie gali padaryti keliais būdais,- arba skenuojant paskutinės operacijos pabaigos barkodą arba patvirtindami savo operacijos atlikimą gamybos terminale arba kai pasveriama pagaminta produkcija. Programa ne tik nurašo medžiagas, bet ir užpajamuoja pagamintą produkciją ir apskaičiuoja faktinę gamybos savikainą.

Kontroliuosite realiu laiku gaminių gamybos operacijų vykdymo eigą

Galutinių gaminių gamybos operacijų plane programa parodys ne tik gaminius, reikalingas atlikti operacijas, operacijų trukmes, bet ir kada kiekviena operacija pradėta ar pabaigta, kas ją vykdo (įvykdė), pagamintų gaminių kiekius.

Planą-ataskaitą galėsite filtruoti pagal įvairius kriterijus: datų periodą, klientus, užsakymus, darbininkus, įrengimus, operacijas ir kt..

Turėdami realiu laiku informaciją apie plano vykdymą, galėsite laiku imtis priemonių jei matysite, kad darbai vėluoja.

Iš gamybos operacijų plano-ataskaitos formos galėsite koreguoti gamybos operacijų vykdymo duomenis, atspausdinti gamybos užduočių paskyras.

 

Ataskaitos

Iš gamybos apskaitos duomenų programa suformuoja šias medžiagų ir pagamintos produkcijos ataskaitas:

  • Užsakymų  faktinės savikainos bei pelno ataskaita Ataskaitoje galėsite atsekti kokios  medžiagos ir kurio tiekėjo iš kurio gavimo buvo panaudotos konkrečių užsakytų produktų gamybai, kas padės gerinti produkcijos kokybę
  • Sandėlių medžiagų likučių ataskaita
  •  Medžiagų perdavimo į gamybą dokumentų ataskaita

  

 Kodėl Jums verta įsidiegti AIVA medžiagų valdymo sistemą gamyboje?

  • Visos medžiagų valdymo operacijos bus  atliekamos automatiškai, be jokio rankinio darbo, todėl sutaupysite apskaitininko etatą
  • Programa parodys kada reikalinga surinkti ir perduoti  į gamybą medžiagas užsakymų vykdymui, todėl darbo centrai mažiau prastovės laukdami medžiagų
  • Kai darbininkas patvirtins atlikęs paskutinę gaminio operaciją, programa ne tik apskaičiuos darbininkui atlyginimą, bet ir nurašys medžiagas ir užpajamuos gaminius,
  • Galėsite panaudoti brūkšninių technologijų  medžiagų surinkimo kontrolei, perkėlimui, nurašymui, pagamintos produkcijos pajamavimui bei perkėlimuiFunkcijos
Gamybos valdymas Gaminio komplektavimo iš sandėlio forma ir Paskyros komplektacijai spausdinimas
Gaminių komplektavimo valdymo planas -ataskaita
Komplektuojamų gaminių pajamavimas, medžiagų nurašymas bei gamybos savikainos apskaičiavimas
Medžiagų keitimo gamyboje funkcja
Surinktų medžiagų užsakymo gamybai Vidinio perkėlimo forma gamyboje

Atgal
 
LinkedIn -->
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2024 Aiva sistema. Svetainėje pateiktą informaciją naudoti be sutikimo draudžiama.
webleader.lt