Logistikos tarp gamyklos ir parduotuvių valdymo sistema Klauskite
 
Preki__logistikos_parduotuv_ms_u_duoties_progrmavimui_apra_ymas15316b.doc
    

1.      Prekių užsakymas logistikai

Parduotuvės per programa pasirenka prekes ir suformuoja užsakymą logistikai prekių atvežimui į parduotuvę. Šio užsakymo suformavimas galimas dviem būdais:

1)      Perdarant jį iš kliento užsakymo, kuris suformuojamas pasirinkus klientą

2)      Kaip parduotuvės užsakymas parduotuvės sandėlio papildymui.

 2.      Užsakymų logistikai vykdymas perkeliant prekes iš centrinio sandėlio į automobilį

Parduotuvių užsakymai logistikai patenka į Užsakymų logistikai sąrašą-planą, iš kurio vykdomas tolesnis užsakymų valdymas.

Užsakymai logistikos plane gali būti peržiūrimi pagal datų intervalą, pagal parduotuves, pagal darbuotojus.

Pasirinkus užsakymą programa automatiškai iš nustatyto sandėlio pasirenka užsakytas prekes ir suformuoja vidinio perkėlimo dokumentą.

Per nustatymus galima pasirinkti kur keliamos prekės-ar iš karto į sandėlį kuris užsakė prekes ar į automobilį, kuris veš prekes. Antru atveju automobiliai vežiojantys prekes suregistruojami kaip sandėliai. Kiekvienam tokiam ?sandėliui? įvedamas maksimalus pervežamų prekių tūris ir max. pervežamų prekių svoris.

Surenkant  iš logistikos užsakymų prekes, programa kontroliuoja ar jos tilps į automobilį pagal svorius ir tūrius priskirtus kataloge prekėms.

Po surinktų prekių patvirtinimo, prekės perkeliamos į automobilį (sandėlį) ir atspausdinamas pervežimo važtaraštis.

3.      Užsakymų logistikai vykdymas perkeliant prekes iš automobilio parduotuvei

Po prekių vidinio perkėlimo iš centrinio  rezervavimo ar kito sandėlio programa sukuria vidinio perdavimo dokumentų sąrašą, kuriame nurodyta iš kurio sandėlio į kokį sandėlį (kokį automobilį, kokiai  parduotuvei -pristatymo vietai buvo įvykdytas perkėlimas ir kada.

Iš šio sąrašo realizuota vidinio perdavimo funkcija iš ?automobilio sandėlio? į parduotuvės, kurios buvo užsakymas, sandėlį. Prisiregistravus padalinio darbuotojai, parodomi tik jos sandėliui skirti vidinio perkėlimo į automobilį dokumentai (tam padaliniai turi būti susieti su sandėliais per padalinių žinyną, prie padalinio pavadinimo priskiriant tam tikrą sandėlį).

Perkėlus prekes iš automobilio sandėlio į parduotuvės sandėlį , vidinio perkėlimo dokumentų sąraše atsiranda  įrašai su naujo dokumento numeriu ir data bei perkeltų prekių kiekiu, iš kurių matosi ar visos prekės buvo perkeltos iš automobilio į parduotuvės sandėlį.

4.      Nenuvežtų (sugadintų) prekių į parduotuves vidinio perkėlimas iš "automobilio sandėlio" į  centrinį sandėlį

 Jei ne visos prekės buvo perkeltos iš automobilio į parduotuvę, pav. dėl sugadinimo, tada jos turi būti parkeltos atgal į centrinį sandėlį ar į kitą, pav. remonto sandėlį.

Tam parodomi prisijungusiam darbuotojui visi vidinio perkelėlimo dokumentai tam tikram automobiliui ir leidžiamas perkelimas prekių iš pasirinkto sandėlio perkelimo dokumento į pasirinktą kitą sandėlį.
Atgal
 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2024 Aiva sistema. Svetainėje pateiktą informaciją naudoti be sutikimo draudžiama.
webleader.lt