Gamybos užduočių paskirstymo ir registravimo terminale modulis Klauskite
 
Terminale programa pateikia vykdytojams suplanuotas gamybos užduotis, o vykdytojai pasirenka ir patvirtina jų atlikimą. Galima registruoti gamybos trikdžius ir įrengimų gedimus.
    

Kai užsakymai nestandartiniai, jų daug, o įvykdymo laikas trumpas,  sudėtinga paskirstyti užduotis ir kontroliuoti jų vykdymą, todėl gamybos resursai apkraunami netolygiai ir todėl bendras gamybos efektyvumas yra daug mažesnis negu masinėje gamyboje.

Liečiamo ekrano gamybos valdymo programos modulis  skirtas paskirstyti gamybos užduotis darbininkams ir registruoti jų atlikimo gamybos ceche.

Užsakymai ekrane darbininkui parodomi taip kaip juos suplanavo gamybos operacijų planavimo modulis.

Darbininkas prisiregistruoja prie terminalo ir pasirenka suplanuotą užduotį.

Užbaigęs  dalį ar visą užsakymą, paprastu ekrano prisilietimu, užregistruoja kad gaminiai pagaminti. Patvirtinus atlikimą programa automatiškai nurašys medžiagas ir užpajamuotų gaminius, bei gali  atspausdinti užpajamuotų gaminių lipdukus su brūkšniais kodais.

Darbuotojas paspaudęs ant bet kurio stulpelio pavadinimo gali surikiuoti užsakymų gaminius pagal pasirinkto stulpelio gaminių reikšmes.

Užsakymo eilutės programa rodo gaminių pavadinimus, kodus, reikalingus pagaminti kiekius. Paspaudus ant pavadinimo gali būti  parodomi medžiagos ir pusgaminiai iš kurių turi būti  gaminami gaminiai.

Programa užpajamuoja gaminius į priskirtą darbuotojui sandėlį, automatiškai sukurdama pajamavimo dokumentą, priskiria pajamuojamoms prekėms reikalingas buhalterines sąskaitas, užregistruoja kas pajamavo ir įrašo į duomenų bazę pajamuojamų gaminių brūkšninį kodą ir pagamintą kiekį

 Po komandos ?Spausdinti lipduką?, programa suformuoja gaminio brūkšninį kodą ir  atspausdina lipduką su brūkšniniu kodu ir informaciją apie gaminius,-pavadinimą, kodą, kiekį, užsakovą.

 
Funkcijos
Gamybos liečiamo ekrano programos Medžiagų automatinio nurašymo, pagaminto gaminio ar pusgaminio faktinės savikainos apskaičiavimo ir pajamavimo funkcijos
Operacijų pradžios, sustabdymo ir pabaigos patvirtinimo ir kiekių koregavimo funkcijos
Operacijų trukmės ir atlyginimų apskaičiavimo darbuotojui, atlikusiam užsakymo operaciją, funkcijos
Suplanuotų užsakymų gaminių ir pusgaminių sąrašo parodymas darbininkui gamybos operacijų vykdymui

Atgal
 
LinkedIn -->
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2024 Aiva sistema. Svetainėje pateiktą informaciją naudoti be sutikimo draudžiama.
webleader.lt