Gamybos užduočių paskirstymo ir registravimo terminale modulis Klauskite
 
Terminale programa parodo gamybos užduotis kortelėse. Vykdytojai pasirenka užduotis ir tvirtina atlikimą. Galima pamatyti sudėtingo gaminio struktūrą, registruoti gamybos trikdžius ir įrengimų gedimus
    

Programa atlieka užsakymų, gaminių ir operacijų pasirinkimo, pasirinkto užsakymo gamybinės operacijos pradžios ir pabaigos užregistravimo funkcijas.

Programa suprojektuota taip, kad būtų patogu ją valdyti per kompiuterio ar planšetės (Windows) liečiamą ekraną.

Vykdytojo prisiregistravimas.

Kad gauti užduotį ir užregistruoti vykdymo pradžią ir pabaigą, vykdytojas turi prisiregistruoti prie programos. Prisiregistruoti galima vienu iš šių būdu:

1) įvedant prisijungimo vardą ir slaptažodį -matomi visi užsakymai,-tiek jau priskirti prijungusiam vykdytojui, tiek dar niekam nepaskirti. Galima pasirinkti kurį gaminti.

2) Skenuojant darbuotojo kortelės brūkšninį kodą. Darbuotojo kortelę su brūkšniniu kodu galima atspausdinti ir iš programos. Jei darbuotojas prisijungia  kortelę, tada jam rodomi tik tie užsakymai, kuriuos jis gali atlikti. Yra galimi keli būdai , kaip tai nustatyti:

a) pagal darbuotojo pastovų priskyrimą tam tikroms staklėms,

b) pagal darbuotojo laikinam priskyrimui tam tikroms staklėms,

c) pagal darbuotojo priskyrimą tam tikrai gamybinei operacijai.

3) Nuskaitant darbuotoja asmeninę kortelę su RFID . Ši kortelė taip pat gali būti naudojama AIVA praėjimo kontrolės sistemoje, bei AIVA įrankių perdavimo sistemoje.

 Gamybinių operacijų pasirinkimas vykdymui liečiamajame ekrane

Vykdytojas pasirinkto užsakymo gaminio gamybinei operacija paspaudžia komandą "Pradėti". Programa priskiria jam gamybinės operacijos vykdymą ir pradeda skaičiuoti laiką. Užbaigęs gamybinę operacija, vykdytojas vėl prisiregistruoja ir paspaudžia komanda pabaiga. Programa paskaičiuoja gamybos operacijos faktinę trukmę o darbuotojui -atlyginimą

Suplanuotų tą dieną darbų darbo centrui parodymas prisijungusiame vykdytojui

Programos modulį naudojant kartu su gamybos procesų planavimo sistema ir prisiregistravus darbuotojui barkodu ar RFID kortele, jam parodomos suplanuotos tą dieną operacijos suplanuota tvarka.

Toks programos panaudojimas padeda geriau organizuoti darbininkų darbą, padidinti staklių panaudojimą, darbininkų suinteresuotumą darbu, gauti vadovams realiame laike informacija kaip vykdomi užsakymai.

 
Atgal
 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2024 Aiva sistema. Svetainėje pateiktą informaciją naudoti be sutikimo draudžiama.
webleader.lt