LT | EN
   
 
Standartinių ir Nestandartinių gaminių užsakymo per Interneto svetainę, perdavimo į gamybą ir vykdymo taskaitų pateikimo Interneto svetainėje procesų valdymo sistema Klauskite
 
    

Tipinė nestandartinių gaminių užsakymo  interneto svetainė sukuriama automatiškai iš AIVA 9001 gaminių katalogo duomenų bazės (žr. Katalogas )

Nestandartinių gaminių užsakymui per AIVA programą į Katalogo duomenų bazę įvedami gaminių užsakymo šablonai, kuruose aprašomos kintamos gaminio charakteristikos, kurių reikšmės įvedamos ar pasirenkamos užsakymo metu.

Įvedant gaminių užsakymų šablonus į AIVA 9001  katalogą, galima nurodyti kokias gaminių grupes rodyti interneto svetainėje, nurodyti kuriuos standartinius įmonės gaminamus

 gaminius  rodyti skyreliuose Naujienos ir Spec. pasiūlymai ir iki kada.

Tipinės interneto svetainės su nestandartinių gaminių užsakymų dizainas ir jos veikimą galite pažiūrėti adresu www.demo.katalogai.lt.

Atidarant konkrečiam klientui jo internetiniu adresu tipinę AIVA 9001 e-komercijos svetainę, įkeliame  įmonės logo, užrašome svetainės pavadinimą , pakeičiame spalvas pagal kliento pageidavimą.

Už papildomą mokestį galime sukurti interneto svetainės dizainą pagal užsakovo pageidavimą bei perprogramuoti e-parduotuvės programą naujam dizainui.

Gaminių pasirinkimas užsakymo įvedimui interneto svetainėje.

Iš AIVA programos gaminių katalogo duomenų bazės (žr. Katalogas ) programa išveda į Interneto svetainę gaminių grupių katalogą.

Grupių pavadinimai rodomi arba pagal abėcėlę arba pagal prioritetą.

Prie užsakomo nestandartinio gaminio  pavadinimo rodoma gaminius iliustruojanti nuotrauka bei lentelė užsakomų gaminių carakteristikų įvedimui.

Titulinio puslapio galimybės.

Per AIVA Katalogo redagavimo programą galima nustatyti kad tituliniame Interneto svetainės puslapyje   rodyti prekių naujienas, akcijines prekes arba kartu abi šias kategorijas, parodant vienos ar kelių prekių paveikslėlius.

Registruotų klientų identifikavimas

Bet kuris neregistruotas svetainės lankytojas gali peržiūrėti prekių katalogą bei užsakyti prekes , įvesti savo duomenis bei atsispausdinti sąskaitą apmokėjimui.

Registruoti klientai gali dar papildomai peržiūrėti ir koreguoti savo anketinius duomenis - adresą, telefonus ir kt., peržiūrėti ankstesnius savo užsakymus ir šiuo metu vykdomus užsakymus, peržiūrėti visus gautus marketinginius komercinius pasiūlymus. Leidžiama ankstesnius užsakymus kopijuoti naujam užsakymui padaryti.

Pasirinkę iš katalogo reikiamas prekes ir įvedę reikalingą prekių kiekį, jie gali atsispausdinti sąskaitą išankstiniam mokėjimui ir išsiųsti užsakymą į įmonę.

Programa kliento užsakymą išsiunčia elektroniniu paštu į įmonę ir kartu sugeneruoja elektroninį laišką pačiam klientui su užsakymo gavimo patvirtinimu. Užsakymas taip pat įrašomas į duomenų bazę. Vėliau klientas gali jį peržiūrėti. Jei užsakymai toliau apdorojami su AIVA 9001 programa, klientas gali matyti užsakymo vykdymo eigą ir seniau įvykdytus užsakymus.

Gaminių užsakymo sistema

Interneto vartotojas, užėjęs į Internetinę svetainę, gali:

  • Pasirinkti užsakomų nestandartinių gaminių tipą , įvesti norimas gaminių charaktersitikikas. Programa paskaičiuoja gaminio gamybos kainą.
  • įvesti duomenis apie save užsakymo atlikimui. Jei iš savo kompiuterio naršyklės klientas vieną kartą jau įvedė duomenis, jis kitą kartą, norėdamas parduotuvėje užsakyti prekes, ras jau įvestus savo duomenis;
  • atsispausdinti sąskaitą apmokėjimui;
  • pasirinkti, kaip bus atsiimami gaminiai– ar įmonėje, ar turi būti pristatyta klientui jo adresu;
  • pasirinkti kaip bus mokama- pavedimu, grynais, atsiimant prekes, pašto perlaida
  • išsiųsti užsakymą įmonei.


Kada klientas duoda komandą išsiųsti užsakymą, programa įrašo šį  šį užsakymą į AIVA programos Internetoniu užsakymų sąrašą, bei atsiunčia klientui , padariusiam užsakymą, patvirtinimą elektroniniu paštu.

Apmokėjimo už užsakymus sistema

Apmokėjimo už užsakymus  sistema diegiama už papildomą mokestį, pasirinkus mokėjimo variantus.

Apmokėti už užsakymus internetu klientas gali įvairiais būdais.

Atsispausdinti iš programos sąskaitą išankstiniam apmokėjimui ir apmokėti ją bankiniu pavedimu arba  įnešdamas pinigus į artimiausio banko kasą, arba įnešdamas pinigus į  įmonės kasą. Šis būdas realizuotas sistemoje.

Apmokėti iš sąskaitos per Internetą. Šis būdas gali būti realizuotas už papildomą mokestį. Apmokėti Internetu iš kreditinės kortelės.

Užsakymų vykdymas įmonėje.

Internetiniai užsakymai matomi programos modulio AIVA 9001 KOMERCIJA, užsakymų sąraše, iš kurio vadybinkas poasirinkęs užsakymą gali išsiųsti klientui užsakymo patvirtinimą su nurodyta atlikimo data, bei perduoti jį į gamybą.

Interneto svstainėje suformuojamos Užsakymų vykdymo ataskaitos:

Užsakymų vykdymo ataskaitos Interneto svetainėje

Interneto svetainėje suformuojamos Užsakymų vykdymo ataskaitos:

·         Reklaminių pasiūlymų

·         Komercinių pasiūlymų

·         Vykdomų užsakymų

·         Įvykdytų užsakymų

·         Neatitikčių registro

Nauda

E-PARDUOTUVĖS įdiegimas naudingas tiek pačiai įmonei, tiek jos klientams.

Įmonei elektroninės komercijos sistema leidžia, pirmiausia, sutaupyti darbo sąnaudas, nes gaminių  charakteristikų įvedimo, užsakymo ir sąskaitos išrašymo darbą atlieka patys klientai, taip sutaupydami pardavimo vadybininkų laiką. Antra, elektroninės komercijos sistema padeda įmonei geriau aptarnauti savo klientus.

Klientams elektroninės komercijos sistema taip pat naudinga. Ji padeda taupyti darbo laiką, kuris gaištamas kol prisiskambinama į įmonę, taupyti telefoninio ryšio išlaidas, suteikia daugiau reikalingos informacijos apie užsakomus gaminius.

 
Funkcijos
Katalogo modulis Interneto svetainės nustatymų ir viršutinių meniu punktų formavimo su priskyrimų katalogo grupių modulis
Komercijos modulis Interneto užsakymų registras su peržiūros, parvirtinimo siuntimo ir perdavimo gamybai funkcijomis
E-komercija Gamybinės įmonės Interneto svetainės su standartinių ir nestandartinių gaminių užsakymu turinio valdymo sistema

Papildoma informacija apie prekę

Atgal
 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2020 Aiva sistema
webleader.lt