LT | EN
   
 
Staklių ir įrengimų gedimų šalinimo ir aptarnavimo darbų valdymo sistema Klauskite
 
    

Užregistruoti staklių gedimams reikalingi darbai ir profilaktiniai staklių aptarnavimo darbai parodomi parodoim darbų plane.

Vykdytojo priskyrimas remonto darbams

Užsakymų perduotų vykdymui sąraše parodomi įrengimai ir jiems atlikti reikalingi darbai.

Darbams galima priskirti darbuotojus, kurie turi atlikti darbus ir kokiomis datomis

Detalių užsakymas remontui

Jei diagnostikos metu ar išardęs įrengimą serviso speciaslistas pamato, kad reikalingos detalės, jis gali papildyti užsakymą jas įvesdamas arba pasirinkdamas iš katalogo arba skenuodamas esančių sandėlyje detalių barkodus. Papildytas užsakymas iš naujo patvirtinamas ir, jei reikiamų remontui detalių nėra sandėlyje, perduodamas užsakymas detalių tiekimui.

Iš remonto užsakymo detalių tiekimui, programa leidžia performuoti užsakymus tiekėjams, suformuoja tiekėjams laiškus, kurie išsiunčiami tiesiai iš programos (žr. Tiekimo valdymo aprašymą).

Darbų atlikimo registravimas

Remontininkas pasiėmęs detales atlieka užsakyme numatytus remonto darbus ir registruoja jų pabaigą įvesdama darbų atlikimo datą ir trukmę.

Užsakymo įvykdymo  registravimas

Užsakymo įvykdymas registruojant duodant komandą iš užsakymo atspausdinti remonto aktą, kuriame parodomas įrengimas ir jam nurašytos detalės bei atlikti darbai

Atliktų remonto užsakymų ataskaita

Atliktų darbų ataskaitoje pograma parodo kokie buvo atlikti remontai per pasirinktą periodą, kokie kiekvienam remontui buvo atlikti darbai, kas juos atliko, kokios buvo panaudotos detalės darbams. Darbus galima atfiltruoti pagal pasirinktą vykdytoją arba pagal pasirinktą įrengimą.
Atgal
 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2020 Aiva sistema
webleader.lt