Liipdukų pagamintai progukcijai spausdinimo gamyboje ir medžiagų nurašymo bei pajamavimo modulis Order posting modulis Klauskite
 
Atlieka užsakymo pasirinkimo per liečiamą ekraną, pagamintos produkcijos pajamavimo, medžiagų nurašymo bei lipdukų su barkodais spausdinimo gamyboje, visų operacijų kartu registravimo funkcijas
    

Liečiamo ekrano gamybos valdymo programos modulis  skirtas parodyti perduotus gaminti gamybos užsakymus , išdėstant  juos eilės tvarką  pagal įvestą prie užsakymo prioritetą arba registracijos tvarka, tam kad darbininkas užbaigęs  dalį ar vis užsakymą, galėtų pats, paprastu ekrano prisilietimu, užregistruoti kad gaminiai pagaminti, o programa nurašytų medžiagas ir užpajamuotų gaminius, bei atspausdintų užpajamuotų gaminių lipdukus su brūkšniais kodais.

Gaminiams kataloge gali būti nurodyta, po kiek gaminių pakuojama. Tuo atveju, programa gali vienu prisilietimų užpajamuoti pakuotės kiekį.  Kaip opcija, yra  galimybė įvesti pajamuojamų gaminių kiekį ir jį užpajamuoti.

Užsakymo eilutes, kurios pasirinktos gamybai ir  pajamavimui,  programa  "nudažo" kita spalva, kad darbuotojas dirbdamas prie kito kompiuterio matytų kokius užsakymus jo  kolega jau pasirinko gamybai.

Programa užpajamuoja gaminius į priskirtą darbuotojui sandėlį, automatiškai sukurdama pajamavimo dokumentą, priskiria pajamuojamoms prekėms reikalingas buhalterines sąskaitas, užregistruoja kas pajamavo ir įrašo į duomenų bazę pajamuojamų gaminių brūkšninį kodą ir kiekį, kuris randasi pakuotėje.

 Po komandos ?Spausdinti lipduką?, programa suformuoja gaminio brūkšninį kodą ir  atspausdina lipduką su brūkšniniu kodu ir informaciją apie gaminius,-pavadinimą, kodą, kiekį, užsakovą.

Paleidžiant programą darbininkas  užsiregistruoja  įvesdamas savo vardą ir slaptažodį. Programa pagal  prisiregistravusi darbuotoją parinka sandėlį, į kurį pajamuojami gaminiai.

Jei prie gaminių aprašymų  kataloge buvo įkelti gaminių failai,-brėžiniai ir pan. programa leidžia darbininkui juos atsidaryti ir peržiūrėti.

 
Atgal
 
LinkedIn -->
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2024 Aiva sistema. Svetainėje pateiktą informaciją naudoti be sutikimo draudžiama.
webleader.lt