Siūlome sukurti klientų savitarnos sprendimą kartu su gamybos valdymo sistema Klauskite
 
    

Paprastai klientų savitarnos sprendimai kuriami panaudojant viena iš e-parduotuvių sukūrimo platformų, kaip Wordpress  ir pan.

Tokių sprendimų privalumas, kad juos palyginus lengva realizuoti, tačiau yra ir trūkumų. Pirmiausia atsiranda dvi duomenų bazės-viena skirta Interneto svetainei, kita- įmonės vidaus procesų valdymui. Jų apjungimas sudėtingas, ypač jei gaminiai nestandartiniai,-konfigūruojami pagal klientų užsakymus. Nepatogų tai ir įmonei, nes jei reikia vesti ne vieną, o dvi duomenų bazes, bei prižiūrėti vietoje vienos-dvi sistemas, o tai papildomai kainuoja.

Mes siūlome sukurti klientų savitarnos sprendimą kartu su gamybos valdymo sistema.

Svetainės turinio valdymo sistema yra kartų ir duomenų paruošimo gamybos valdymui sistema.

Turinio valdymo sistemoje galime įvesti formules pasirenkamų konfigūravimo metu medžiagų kiekių ir kainos apskaičiavimui, gamybos operacijų trukmės ir kainos apskaičiavimui bei viso užsakomo gaminio gamybos savikainos ir pardavimo kainos apskaičiavimui.

Užsakymo metu įvestų ar pasirinktų gaminio charakteristikų ir programos apskaičiuotų  duomenų užtenka gamybos planavimui ir valdymui, todėl tokius užregistruotus per Interneto svetainę užsakymus galite iš karto pradėti gaminti.

Daugiau apie mūsų sprendimus

  E-komercijos platforma

Duomenų bazės sukūrimas


Atgal
 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2024 Aiva sistema. Svetainėje pateiktą informaciją naudoti be sutikimo draudžiama.
webleader.lt