Subrangos valdymo sistema Klauskite
 
    

AIVA Gamybos valdymo sistemoje automatizuotas visas gamybos operacijų užsakymo iš subrangovų ir jų apskaitos procesas.
Automatizavę šį procesą galite sutaupyti valdymo darbo sąnaudas bei geriau kontroliuoti gamybos užsakymų subrangovams vykdymą

Užsakymai subrangovams

Užsakymų subrangovams formavimas vyksta iš Gamybos užsakymų plano. Gamybiniame užsakyme pažymime kokio gaminio kokias gamybines operacijas užsakyti  iš subrangovų.  Pasirinkus subrangovą, programa suformuoja ir išsiunčia el. laišką su subrangos užsakymu.

Medžiagų perdavimas

Jei reikalinga užsakytų operacijų atlikimui subrangovui perduoti medžiagas, programa atrinks ir perkels medžiagas į subrangovo sandėlį.

Patvirtinus užsakymo atlikimą, programa nurašys medžiagas iš subrangovo sandėlio ir perkels užpajamuotus ruošinius ar galutinius gaminius iš subrangovo sandėlio į įmonės sandėlį.

Subrangovų darbų apskaita

Subrangovui atsiuntus sąskaitą- faktūrą už atliktus darbus, tam kad ją užpajamuoti, pasirenkamas užsakymas subrangovui ir patvirtinamas jo atlikimas.

Subrangovo atliktų darbų gaminio savikainoje apskaičiavimas

Toliau vykdant likusias to gamybinio užsakymo gamybos operacijas, programa nurašys užpajamuotas subrangovo operacijas ir įtrauks ją į gamybos savikainą.
Funkcijos
Gamybos valdymas Gaminio gamybos operacijų užsakymas iš subrangovų
Perduotų subrangovui užsakymo vykdymui didesnio negu pagal normas kiekio automatinis nurašymas pagaminus užsakymą
Sąskaitoje esančių pozicijų automatinis vidinis perkėlimą po sąskaitos spausdinimo patvirtinimo bei perkėlimo važtaraščio tarp sandėlių suformavimas ir atspausdinimas
Subrangovo sąskaitos- faktūros automatinis užpajamavimas
Subrangovų atliktų operacijų ir panaudotų medžiagų apskaitos papildymų ir pagamintos produkcijos automatinio perkėlimo funkcijos

Atgal
 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2024 Aiva sistema. Svetainėje pateiktą informaciją naudoti be sutikimo draudžiama.
webleader.lt