Gaminių užsakymo per Interneto svetainę, perdavimo į gamybą ir vykdymo ataskaitų pateikimo Interneto svetainėje procesų valdymo sistemos sukūrimas Klauskite
 
    

Standartinių ir nestandartinių gaminių užsakymo  interneto svetainė sukuriama automatiškai iš AIVA 9001 gaminių katalogo duomenų bazės (žr. Katalogas )

Nestandartinių gaminių užsakymui per AIVA programą į Katalogo duomenų bazę įvedami gaminių užsakymo šablonai, kuruose aprašomos kintamos gaminio charakteristikos, kurių reikšmės įvedamos ar pasirenkamos užsakymo metu.

Įvedant gaminių užsakymų šablonus į AIVA 9001  katalogą, galima nurodyti kokias gaminių grupes rodyti interneto svetainėje, nurodyti kuriuos standartinius įmonės gaminamus  gaminius  rodyti skyreliuose Naujienos ir Spec. pasiūlymai ir iki kada.

Gaminių pasirinkimas užsakymo įvedimui interneto svetainėje.

Iš AIVA programos gaminių katalogo duomenų bazės (žr. Katalogas ) programa išveda į Interneto svetainę gaminių grupių katalogą.

Grupių pavadinimai rodomi arba pagal abėcėlę arba pagal prioritetą.

Gaminių charakteristikų pasirinkimas ir kainos paskaičiavimas

Prie užsakomo nestandartinio gaminio  pavadinimo rodoma gaminius iliustruojanti nuotrauka bei lentelė užsakomų gaminių charakteristikų įvedimui. Įvedus charakteristikas, programa apskaičiuoja užsakomo gaminio kainą

Kada klientas duoda komandą išsiųsti užsakymą, programa įrašo šį  užsakymą į AIVA programos Internetiniu užsakymų sąrašą, bei atsiunčia klientui , padariusiam užsakymą, patvirtinimą elektroniniu paštu.

Registruotų klientų identifikavimas

Bet kuris neregistruotas svetainės lankytojas gali peržiūrėti gaminių katalogą bei gaminius prekes , įvesti savo duomenis bei atsispausdinti sąskaitą apmokėjimui.

Registruoti klientai gali dar papildomai peržiūrėti ir koreguoti savo anketinius duomenis - adresą, telefonus ir kt., peržiūrėti ankstesnius savo užsakymus ir šiuo metu vykdomus užsakymus, peržiūrėti visus gautus marketinginius komercinius pasiūlymus. Leidžiama ankstesnius užsakymus kopijuoti naujam užsakymui padaryti.

Pasirinkę iš katalogo reikiamus gaminius ir įvedę reikalingą prekių kiekį, jie gali atsispausdinti sąskaitą išankstiniam mokėjimui ir išsiųsti užsakymą į įmonę.

Programa kliento užsakymą išsiunčia elektroniniu paštu į įmonę ir kartu sugeneruoja elektroninį laišką pačiam klientui su užsakymo gavimo patvirtinimu. Užsakymas taip pat įrašomas į duomenų bazę. Vėliau klientas gali jį peržiūrėti. Jei užsakymai toliau apdorojami su AIVA 9001 programa, klientas gali matyti užsakymo vykdymo eigą ir seniau įvykdytus užsakymus.

Apmokėjimo už užsakymus sistema

Apmokėjimo už užsakymus  sistema diegiama už papildomą mokestį, pasirinkus mokėjimo variantus.

Apmokėti už užsakymus internetu klientas gali įvairiais būdais.

Atsispausdinti iš programos sąskaitą išankstiniam apmokėjimui ir apmokėti ją bankiniu pavedimu arba  įnešdamas pinigus į artimiausio banko kasą, arba įnešdamas pinigus į  įmonės kasą. Šis būdas realizuotas sistemoje.

Apmokėti iš sąskaitos per Internetą. Šis būdas gali būti realizuotas už papildomą mokestį. Apmokėti Internetu iš kreditinės kortelės.

Užsakymų vykdymas įmonėje.

Internetiniai užsakymai matomi programos modulio AIVA 9001 KOMERCIJA, užsakymų sąraše, iš kurio vadybininkas pasirinkęs užsakymą gali išsiųsti klientui užsakymo patvirtinimą su nurodyta atlikimo data, bei perduoti jį į gamybą.

Interneto svetainėje suformuojamos Užsakymų vykdymo ataskaitos:

Užsakymų vykdymo ataskaitos Interneto svetainėje

Interneto svetainėje suformuojamos Užsakymų vykdymo ataskaitos:

?    Reklaminių pasiūlymų

?    Komercinių pasiūlymų

?    Vykdomų užsakymų

?    Įvykdytų užsakymų

?    Neatitikčių registro

Nauda

E-SISTEMOS įdiegimas naudingas tiek pačiai įmonei, tiek jos klientams.

Įmonei elektroninės komercijos sistema leidžia, pirmiausia, sutaupyti darbo sąnaudas, nes gaminių  charakteristikų įvedimo, užsakymo ir sąskaitos išrašymo darbą atlieka patys klientai, taip sutaupydami pardavimo vadybininkų laiką. Antra, elektroninės komercijos sistema padeda įmonei geriau aptarnauti savo klientus.

Klientams elektroninės komercijos sistema taip pat naudinga. Ji padeda taupyti darbo laiką, kuris gaištamas kol prisiskambinama į įmonę, taupyti telefoninio ryšio išlaidas, suteikia daugiau reikalingos informacijos apie užsakomus gaminius.

 

 
Funkcijos
Kūrimo darbai Dizaino ir karkaso programavimo darbai (front-end/back-end)
Duomenų bazės struktūros paruošimas verslo valdymo sistemoje ir duomenų apsimainymo tarp Interneto svetainės ir VVS programavimas
Klientų registracijos, prisjungimo ir ataskaitų Interneto svetainėje programavimo darbai
Klientų savitarnos sistemos (KSS) projektavimas (dizainas)
Gaminių pasirinkimo, gamybos kainos paskaičiavimo, apmokėjimo ir užsakymo programavimo darbai

Papildoma informacija apie prekę

Atgal
 
LinkedIn -->
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2024 Aiva sistema. Svetainėje pateiktą informaciją naudoti be sutikimo draudžiama.
webleader.lt