Nestandartinės 2 lygių gamybos procesų valdymo sistema Klauskite
 
    

Pagrindiniai automatizuojami procesai ir jų ryšiai dviejų lygių gamybai, kai pradžioje pasigaminami pusgaminiai-detalės, o paskui iš jų gaminamas galutinis gaminys, parodyti žemiau paveikslėlyje.

Užsakymų gamybai planas suformuojamas iš klientų užsakymų, kurie patenka iš Komercijos modulio. Iš jo progrma suformuojas detalių gamybos ir galutinio gaminio surinkimo gamybos planus-atskirai medžiagų ir dalių perdavimui į gamyba ir gamybinių operacijų vykdymui.

Iš gamybos plano Ganto planavimo modulis suplanuoja gamybos procesą ir užduotis kiekvianm darbo centrui.

Iš medžiagų ir detalių gamybos planų medžiagos ir detalės perduodamos į gamybą užsakymų vykdymui. Juos įvykdžius, programa nurašo medžiagas detalėms ir jas užpjamuoja, o po to nurašo detales gaminiams ir užpajamuoja gaminius.

Iš gamybos operacijų planų programa suformuoja darbininkams gamybos paskyras su operacijų barkodais. Darbininkai nuskenuoja gautoje paskyroje savo operacijos pradžios ir pabaigos barkodus, o programa užregistruoja kada ir kas atliko operacijas, paskaičiuoja darbininkams atlyginimus, o atlikus paskutinę operaciją- iškviečia nurašymo ir pajamavimo formas, kurios automatiškai užpjamuoja pagamintus gaminius.

Iš šių duomenų programa suformuoja staklių ir darbininkų statistines palyginamasiais apkrovimo ataskaitas.

 
Funkcijos
Gamybos valdymas Gaminių surinkimo gamybos valdymo modulis
Gamybinių operacijų valdymo modulis
Gamybos ataskaitos
Gamybos planų sudarymo modulis
Gamybos užduočių paskirstymo ir registravimo planšetėje modulis
Nestandartinių pusgaminių medžiagų perdavimo į gamybą valdymo ir apskaitos modulis
Sumanus gamybos operacijų planavimo modulis
Užsakymo medžiagų perdavimas į gamybą, nurašymas į užsakymo savikainą, pagamintų gaminių pajamavimas iš užsakymų gamybai plano

Atgal
 
LinkedIn -->
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2024 Aiva sistema. Svetainėje pateiktą informaciją naudoti be sutikimo draudžiama.
webleader.lt