Pusgaminių gamybos operacijų valdymo modulio pagalba galėsite peržiūrėti komplektuojamų pusgaminių gamybos plano vykdymo eigą, priskirti operacijų vykdytojus, spausdinti operacijų paskyras, registruoti operacijų atlikimą pagal paskyras tiek ranka tiek skenuojant paskyras. Jei vykdant tam tikrą operaciją buvo sugadintas pusgaminis, galima prie tos operacijos tai pažymėti tolimesnei apskaitai.
Aprašysime detaliau kaip komplektuojamų pusgaminių gamybos operacijų valdymo modulis padės Jums valdyti gamybą
Kontroliuosite realiu laiku komplektuojamų pusgaminių gamybos operacijų vykdymo eigą
Užsakymų gamybos operacijų plane programa parodys kokius reikalinga pagaminti kiekvienam užsakymui pusgaminius, jų charakteristikas, reikalingas atlikti operacijas, paskaičiuotas operacijų trukmes.
Plano formoje galėsite pasirinkti rodyti priskirtus operacijoms vykdytojus , matyti ar operacija pradėta ar pabaigta, datą kada buvo atspausdinta paskyra vykdymui, operacijų įvykdymo data, pagamintų pusgaminių kiekius.
Galėsite filtruoti planą pagal įvairius kriterijus-datų periodą, klientus, užsakymus, darbininkus, medžiagas ir kt..
Galėsite atspausdinti paskyrą užsakymo pusgaminių operacijų vykdymui
Iš pusgaminių gamybos operacijų plano pasirinkę užsakymą galėsite jam atspausdinti paskyra su barkodais operacijų vykdymui ir registracijai. Programa paskyroje parodys kiek ir kokių pusgaminių reikia pagaminti, kokias operacijas atlikti, kokia jų planinė trukmė užsakymo įvykdymui, kiekvienai operacijai atspausdins barkodus operacijos pradžios ir pabaigos registracijai
Darbininkai patys galės registruoti gamybinių operacijų vykdymo pradžią bei pabaigą skenuodami paskyroje esančius operacijų barkodus. Nuskenavus barkodus, programa užregistruos užduoties vykdymo pradžios ir pabaigos laikus, apskaičiuos kiek truko operacija.
Galėsite vesti pusgaminių ruošinių, kurie gaunami po kiekvienos atliktos operacijos kainų ir kekių apskaitą
Programoje realizuotas režimas, kai užregistravus pirmos operacijos atlikimą, programa nurašo automatiškai medžiagas ir apskaičiuoja gauto ruošinio savikainą sudėdama medžiagų ir atliktos operacijos kainą.
Atlikus sekančią po jos operaciją programa automatiškai nurašo anksčiau pagamintų ruošinių tokį kiekį, koks pagamintas rezultate sekančios operacijos ir apskaičiuoja naujų ruošinių savikainą.
Įvykdžius sekančias pagal prioritetą operacijas, programa automatiškai nurašo anksčiau užpajamuotus ruošinius ir užpajamuoja naujus ruošinius su daugiau atliktų operacijų. Jei sekančios operacijos atlikta mažiau, negu prieš tai atliktos, programa parodo kiek liko ruošinių iš tos operacijos kitą kartą gaminant tokio pat gaminio užsakymą.
Užregistravus paskutinės pagal prioritetą operacijos įvykdyta kiekį, programa ne tik nurašo prieš tai pagaminta ruošinio kiekį, bet ir automatiškai užpajamuoja tokį pat kiekį pusgaminių.
Atlyginimų paskaičiavimas
Iš operacijų registracijos duomenų programa suformuoja ataskaitas- atlyginimų paskaičiavimo darbininkams nuo jų atliktų darbų, bei staklių ir darbininkų faktinio apkrovimo palyginus su paskaičiuotu diagramas.
Nauda
Gamybos operacijų valdymo modulis padeda efektyviau panaudoti darbininkus gamyboje, lengvai - su mažiausiomis sąnaudomis registruoti kas įvykdė darbus ir nesunkiai įdiegti darbo užmokesčio nuo išdirbio sistemą bei vesti broko apskaitą pagal kiekvieną gamybinę operaciją.
Įdiegę gamybos operacijų valdymo modulį:
- Sumažinsite gamybos vadovų darbo laiko sąnaudas pusgaminių gamybos valdymui ir jie galės efektyviau valdyti gamybą
-Sukaupsite duomenų bazę apie operacijas įrengimų ir darbuotojų efektyvumo įvertinimui
-Be papildomų darbo sąnaudų įdiegti darbo užmokesčio nuo išdirbio sistemą ir taip labiau suinteresuoti vykdytojus darbu
Mūsų sprendimo privalumai:
- Operacijų registraciją atlieka pats vykdytojas skenuodamas paskyrą
- Registruojant operacijų vykdymą, kartu automatiškai atliekama panaudotų gamybai medžiagų nurašymas ir pagamintų pusgaminių pajamavimas
-Be papildomų darbo sąnaudų galima užregistruoti kas blogai atliko gamybos operaciją
- Skenuojant galima užregistruoti kokie gamybos trikdžiai atsirado ir kiek tęsėsi , vykdant pagal kiekvieną gamybines operacijas
|