Užsakymų tiekėjams paskaičiavimas ir formavimas pagal sandėlio prekių min ir max normas Klauskite
 
    

Tam kad būtų galima formuoti užsakymus tiekėjams pagal min ir max normas, pradžioje kiekvienai suvestai į katalogą prekei turi būti įvestos normos:

·         Minimali norma,-kiek mažiausiai turi likti prekių sandėlyje, kada jau reikia užsakyti prekes

·         Maksimali norma,-kiek daugiausiai turi būti prekių sandėlyje.

 

Programa pagal šias normas ir esamus sandėlio kiekius tikrina kurių prekių yra mažiau kaip minimali norma ir paskaičiuoja kokio kiekio trūksta iki numatytos maksimalios normos. Šis paskaičiuotas kiekis ir įtraukimas į užsakymą.

 

Iš visų rastų prekių, kurių trūksta, programa suformuoja suvestinę, kurioje parodo iš kokių tiekėjų galima užsakyti šias prekes ir kiek jos pas kiekvieną tiekėją kainuoja.

Vadybininkas gali arba pasirinkti tiekėją rankiniu būdu įrašydamas jam užsakomą kiekį, arba programa gali kiekius priskirti tiekėjams:

a)     Pagal iš anksto priskirtą prioritetą

b)     Pagal tai,kurio tiekėjo prekės kaina mažiausia.

 

Pasirinkus tiekėjus, programa suformuoja tiek užsakymų, kiek buvo pasirinkta tiekėjų ir, po patvirtinimo, suformuoja ir išsiunčia jiems el. laiškus su užsakymais.

 

Išsiųsti užsakymai patenka į ataskaitas, kuriose matosi užsakymų būsena, bei galima pasirinkus koreguoti užsakymą- įrašyti planuojamą gavimo datą, išimti iš užsakymo tas pozicijas, kurių tiekėjas negali įvykdyti.

Gavus prkes, pasirinkus užsakymą, galima kontoliuoti ar viskas gauta taip kaip buvo užsakyta, koreguoti kiekius ir kainas ir automatiškai užpajamuoti prekes tik įrašant pajamavimo dokumento numerį.
Atgal
 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2023 Aiva sistema. Svetainėje pateiktą informaciją naudoti be sutikimo draudžiama.
webleader.lt