Pagamintos produkcijos pardavimo parduotuvėse per kasą ir apskaitos modulis Klauskite
 
    

Kada Jusms gali būti reikalingas AIVA parduotuvės modulis?

Jei Jūsų Įmonė realizuoja  pagamintą produkciją per savo parduotuvių tinklą ir  prekių pardavimo valdymo procesas dar neautomatizuotas,- pardavimai registruojami ranka popieriuje, o po to rankiniu būdu duomenys įvedami į buhalterinės apskaitos programą.Jei pardavėjai gaišta daug laiko duomenų registracijai, ir tuo metu gali būti prarandami pirkėjai. Jei duomenų įvedimui į buhalterinės apskaitos programaą reikalingas beveik visas etatas, o tai kelia produkcijos savikainą.

Jei Jūsų parduotuvės neturi tikros informacijos apie produkcijos atsargas ir gali ne laiku užsakyti prekių papildymą ir todėl dėl prekių trūkumo mažesni pardavimai.

Jei prekių parduotuvių atsargų papildymai užsakymai iš centrinio sandėlio vykdomi taip pat rankiniu būdu ir tam pardavėjos  sugaišta nemažai laiko, jei pasitaiko klaidos, kai neteisingai įrašomas užsakomo gaminio pavadinimas, kodas ar kiekis.

Jei nemažai laiko darbuotojai gaišta ir centriniame sandėlyje, surinkami užsakytas prekes ir registruodami jas rankiniu būdu. Ir po to buhalterijos darbuotojai dar turi duomenis apie prekių perdavimą parduotuvėms suvesti rankiniu būdu į programą ir tai užima nemažia laiko bei pasitaiko rankinio registravimo klaidos.

AIVA programa automatizuoja visas pardavimo  salonuose valdymo  funkcijas ir išsprendžia aprašytas problemas

Įmonės pagamintos prekės turi barkodus, todėl pardavimą galima būtų automatizuoti  skenuojant barkodą ir įvedant apmokėjimą per kompiuterinį kasos aparatą.

 AIVA parduotuvės modulis dirba su populiariausiais POS. Prekes galima pasirinkti tiek skenuojant tiek paieškos būdu iš katalogo, rodomos prekės ne tik iš savo sandėlio bet ir iš kitų parduotuvių sandėlių,  todėl jei prekių nėra toje parduotuvėje, jas galima užsakyti atvežti iš kitų sandėlių arba suformuoti užsakymus gamybai.

Parduotuvės modulis suformuoja reikalingas kasos ataskaitas-registrus

 Automatizavus mažmeninę prekybą per AIVA programa gaunama papildoma nauda, kadangi vienoje sistemoje dirba tiek pardavimai tiek gamyba, todėl paprastesnė apskaita, dėl geresnio atsargų valdymo didesni pardavimai ir mažesni nuostoliai.
Atgal
 
LinkedIn -->
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2024 Aiva sistema. Svetainėje pateiktą informaciją naudoti be sutikimo draudžiama.
webleader.lt