LT | EN
   
 
Projektavimo darbų valdymo sistema Klauskite
 
    

Įmonėms, kurios projektuoja virtuves ir kitus nestandartinius baldus iš LMDP plokštės galime pateikti projektuotojų darbų planavimo , suprojektuotų duomenų importo į programos duomenų bazę programos modulius.

Naudojant AIVA gamybos planavimo modulį jis suplanuos ir konstruktorių darbų eilę.

Projektavimo darbų valdymo modulis padeda geraiu organizuoti konstruktorių darbą ir laiku įvykdyti užsakymus, paskaičiuoti atlyginimus nuo atliktų darbų.

 Iš importuojamų duomenų failo programa sukuria duomenų bazėje suprojektuotų gaminių modelius, reikalingus gaminių kainos paskaičiavimui, tiekimo bei gamybos valdymui. Šiuo metu realizuojamas importas duomenų gautų iš projektavimo programos Woodwork. Duomenų tiesioginis importas taupo darbuotojų laiką, padeda išvengti klaidų, pagreitina užsakymų vykdymo laiką.
Funkcijos
Paslaugų valdymas Konstravimo-projektavimo darbų registras automatiškai suformuojamas iš klientų užsakymų su vykdytojų darbams priskyrimo ir atliktų darbų laiko registracijos funkcijomis
Ryšiai su kitomis programomis Detalių ir medžiagų importo iš Woodwork baldų projektavimo sistemos ir operacijų trukmės paskaičiavimo modulis

Atgal
 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2020 Aiva sistema
webleader.lt