LT | EN
   
 
Korpusinių baldų gamybos proceso planavimo sistema Ganto grafikas Klauskite
 
    

Nestandartiniai- pritaikomi kiekvieno kliento poreikiams, ir  projektinius gaminiai gaminami po vieną arba mažomis porcijomis, dažnai keičiamas jų prioritetas ,kadangi atsiranda skubesni už jau stovinčius eilėje arba pradėtus užsakymus, todėl dažnai kyla poreikis keisti gamybos procesą jo vykdymo metu (įvykiais valdomas procesas)– reikalingas dažnas ir greitas visų resursų bei tiekimo perplanavimas įvertinant daugybę skirtingų įvairių gaminių charakteristikų ir gamybos technologijų.

 Kadangi užsakymai įvykdomi greitai, dažnai keičiamos užduotys darbo centrams, todėl atsiranda papildoma problema, kaip operatyviai pateikti užduotį keičiantis planams, bei kaip užregistruoti darbų vykdymo procesą.

Projektiniams baldams, kurie dažnai užsakomi statybiniams projektams apstatyti naujai pastatytus objektus, gamyba turi būti suplanuota taip, kad baidai būtų pagaminti ne anksčiau bet ir ne vėliau kaip nustatytai datai. Be to, planuojant gamyba, reikia įvertinti ir konstruktorių darbo planus

Visa tai daro neįmanomu efektyviai suplanuoti gamybą, todėl gamybos  resursai panaudojami neoptimaliai.

AIVA programoje realizuotas gamybos  planavimo modulis suplanuoja kiekvieno užsakymo vykdymo eigą ir parodo užsakymų (projektų) vykdymo Ganto grafiką, sudaro planus kiekvienam darbo centrui ir juos parodo Ganto grafiko forma, parodo darbo centrų apkrovimo kalendorinį Ganto grafiką, bei operacijų vykdymo-ataskaitą Ganto grafiką.

Planuojant korpusinių baldų gamybos planą, jei gamybos operacijos buvo priskirtos detalėms ir ten įvertintos jų trukmės, o detalių gamyba vykdoma ne kiekvienos atskirai, o apjungiant kartu detales gaminamos iš vienos medžiagos, gamybos planavimo programa turi pirmiausiai atrinkti užsakytų gaminių gamybai reikalingas detales iš kiekvienos medžiagos, paskaičiuoti tokių detalių operacijų gamybos trukmę ir tik tada suplanuoti jų gamybą kartu visoms gaminamoms kartu detalėms priskirdama vidinį gamybinį numerį ir datą, kada jos turi būti pradėtos gaminti.

Užsakymų įvykdymo terminai dar parodomi gaminių, pusgaminių ir detalių gamybos planuose, iš kurių atfiltravus suplanuotus tai dienai pradėti gaminti užsakymus galima atspausdinti paskyras gamybai.

Be, to suplanuotas planavimo programa gamybos užduotis parodomas darbininkams kai jie  prisijungia prie terminalo gamybos ceche.

Gamybos planavimo modulio panaudojimas nuima didžiąją darbo dalį nuo gamybos vadovų, padeda žymiai padidinti darbo našumą ir tuo pačiu gamybos efektyvumą.
Funkcijos
Gamybos valdymas Darbo centro (staklių) planuojamų darbų Ganto grafikas su galimybe sukeisti darbus vietomis
Gamybos užsakymų vykdymo suplanavimas, perplanavimas ir gamybos proceso Ganto grafiko suformavimas
Staklių planuojamo apkrovimo Ganto grafikas su galimybe keisti resursus
Užsakymų gamybinių operacijų vykdymo ataskaita, parodant suplanuotus laikus ir trukmes bei faktinius atlikimo laikus ir trukmes, ir pavaizdavimas Ganto grafiku

Atgal
 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2020 Aiva sistema
webleader.lt