LT | EN
   
 
Korpusinių baldų įmonės CRM sistema Klauskite
 
    

AIVA Programos CRM sistema skirta klientų ir jų paklausimų registracijai, kontaktų su klientais planavimui, kainos paskaičiavimui, pasiūlymų ir sutarčių ruošimui bei perdavimui į gamybą.

Virtuvinių baldų kainos paskaičiavimui siūlome panaudoti iš anksto paruoštus spintelių užsakymų šablonus, kurie laikomi programos duomenų bazėje katalogo formoje. Kartu su programa pateikiame tokį spintelių katalogą, kurį įmonė gali pasikeisti pagal save.

Kataloge aprašytos įvairios paskirties spintelėms 4 gamybos technologijos:

·         Baldų iš LMDP plokštės

·         Baldų iš MDF plokštės

·         Baldų iš faneros

·           

Gavus paklausima iš kliento, jis registruojamas duomenų bazėje ir pasirinkus iš katalogo spintelės užsakymo šabloną, įvedame spintelės pageidaujamas charakteristikas- aukštį, plotį, gylį, spalva (medieną) , ir kt.

Programa paskaičiuoja spintelių gamybos savikainą ir kainą, parodo kada įvertinant gamybos apkrovimą galės būti pagaminti baldai, suformuoją komercinį pasiūlymą, pardavimo sutartį, sąskaitą išankstiniam mokėjimui, pinigų priėmimo kvitą arba atspausdiną čekį kasos aparate, bei perduoda užsakymą vykdymui.

Be to, iš šių duomenų programa suformuoja komercijos ataskaitas, paskaičiuoja vadybininkams atlyginimą nuo jų asmeninių pardavimų pelno

CRM programos panaudojimas padeda neprarasti potencialių klientų, taupo vadybininkų laiką, bei padeda įdiegti jiems atlyginimo nuo jų asmeninio pardavimo pelno sistemą, greičiau perduodami užsakymai gamybai.
Funkcijos
Katalogo modulis Katalogo įvedimo ir redagavimo modulis
CRM (Klientai) Klientų katalogas su naujų klientų įvedimo, redagavimo ir jų užsakymų registravimo funkcijomis
CRM (komercijos posistemė) Darbo su klientų paklausimais ir užsakymais užduočių planavimo ir kontrolės sistema
Komercinių pasiūlymų, sutarčių, sąskaitų išankstiniam mokėjimui ruošimas užsakomiems gaminiams
Komercijos modulis Paklausimų registras-ataskaita su atliktų dokumentų, pasiūlymų, sąskaitų, užsakymų tiekimui ir kt įvykdymo datų rodymu, užsakymų apmokėjimo rodymų su galimybe tęsti veiksmus su paklausimu
Užsakymų ir jų turinio registras su redagavimo funkcijomis
Užsakymų/ Pardavimų apimties ir pelno ataskaita pagal prekių, gaminių, paslaugų grupes ir prekes. geriausiai ir blogiausiai parduodamos prekės
Kliento kortelė su užsakymų ataskaita ir Paklausimų registracija ir redagavimas
Paklausimų registras kartu su planuojamais veiksmais

Atgal
 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2020 Aiva sistema
webleader.lt