Broko valdymas AIVA programoje gali būti atliktas dviem būdais:

1)  Registruojant koks kiekis gaminių buvo sugadintas vykdant tam tikrą operaciją ir, jei reikia, papildant užsakymo atlikimui reikalingas medžiagas

2) Kaupikliu skeneriu skenuojant gaminio, kuriam atsitiko gamybos brokas, barkodą. Nuskenavus barkodą, kaupiklio ekrane galima pasirinkti ką toliau daryti su brokuotu gaminiu- nurašyti ir užregistruoti naują užsakymą gaminiui ar remontuoti ir užregistruoti užsakymą remontui.

Broko užregistravimas operacijų formoje

 Gamybos metu gaminiai gali būti sugadinami arba dalinai arba visiškai. Gamybos broko registravimui AIVA programoje registruojama kurią operaciją vykdant atsitiko brokas ir kokia jo priežastis.

Programa automatiškai užregistruoja neatitiktį neatitikčių žurnale. Operacijos, kurių metu buvo užregistruota neatitiktis, parodomos operacijų ataskaitoje.

Užregistravus operacijos neatitiktį, galima papildyti užsakymo medžiagas, jei reikalinga neatitikties pašalinimui.

Kaupiklio skenerio panaudojimas broko valdymui gamyboje

 Gaminamas gaminys turi paskyrą su barkodu. Atsitikus brokui gamyboje, kaupikliu- skeneriu nuskenuojamas gaminio barkodas ir iš kaupiklio meniu pasirenkama ką toliau daryti su brokuotų gaminiu.

 Pasirinkus opciją „Nurašyti gaminį“, programa nurašo užpajamuota iš gamybos gaminį. Kartu dažniausiai pasirenkama ir registruoti naują šio gaminio užsakymą gamybai.

Užregistruotas gaminys matomas užsakymų gamybai sąraše ir toliau bus valdomas gamyboje kaip ir kiti užsakymų gaminiai.

 Pasirinkus opciją „Remontuoti gaminį“, pasirenkama kokios gamybos operacijos reikalingos to gaminio remontui. Kaupiklio programa užregistruoja užsakymą gaminio remontui, kuris toliau valdomas kaip ir kiti gamybos užsakymai.

 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2023 Aiva sistema. Svetainėje pateiktą informaciją naudoti be sutikimo draudžiama.
webleader.lt