Sumani metalo detalių ir konstrukcijų gamybos užsakymų, operacijų ir medžiagų valdymo sistema Klauskite
 
Automatizuosite klientų ir jų užsakymų registracijos, nestandartinių gaminių kainos apskaičiavimo, pasiūlymų ruošimo, gamybos planų sudarymo, operacijų planavimo, registracijos, medžiagų tiekimo ir galdymo gamyboje bei pagamintos produkcijos apskaitos procesus
    

. Šio varianto automatizuojami valdymo procesai, jų tarpusavio ryšiai ir  pagrindinės funkcijos parodyti žemiau paveikslėlyje.

Optimizuosite darbą su klientais

Metalo gamybos įmonės dažnai gamina nestandartinę produkciją- detales ir metalines konstrukcijas pagal individualius vienetinius užsakymus arba mažomis partijomis, todėl jos susiduria su užsakomų gaminių kainos paskaičiavimo problema.

Kad apskaičiuoti nestandartinio gaminio kaina Jums tereikės pasirinkti iš anksto paruoštus gaminių užsakymo šablonus, įvesti kliento pageidaujamus kintamus duomenis (ilgį, plotį, medžiagas ir t.t.), o programa ne tiks apskaičiuos gamybos savikainą ir kainą, bet ir  suformuos komercinius pasiūlymus bei įrašys užsakymus tiesiogiai į gamybos planą.

Užsakymo duomenys toliau bus naudojami gamybos planavimui ir valdymui.

Optimizuosite gamybos planų sudarymą ir apskaitą

Sudėtingų gaminių-metalo konstrukcijų ir mašinų gamyboje, daug darbo yra suplanuoti gaminio detalių ir pusgaminių gamybą, bei vesti jų gamybos apskaitą.

AIVA programa iš užsakymų gamybai plano automatiškai sudarys gaminio detalių ir neriboto lygio pusgaminių gamybos planus.

Tam kad užpajamuoti pagaminus pusgaminius tereikės pasirinkti juos iš gamybos plano ir patvirtinti atlikimą

Tam kad užpajamuoti pagamintus gaminius Jums tereiks pasirinkus kliento užsakymą tik patvirtinti kad jis pagamintas, o programa užpajamuos  gaminius į sandėlį, bei nurašys pusgaminius.

Pagal klientų užsakymus pati programa surinks pagamintus jiems gaminius iš sandėlio ir suformuos jų išvežimo sąskaitas-faktūras ir CMR, nurašys juos iš sandėlio.

Pasirinkus kliento užsakymą, programa suformuos užsakymą vežėjui, jei Jums reikia klientui pristatyti produkciją.

Optimizuosite gamybos planavimą

Kadangi dažniausiai užsakymai individualus, daug smulkių užsakymų, atsiranda skubių užsakymų, kurie keičia eilę, todėl labai sunku gerai suplanuoti gamybos procesus. Iš to seka kad įmonės resursai,- darbininkai ir staklės išnaudojami neoptimaliai.

AIVA programa suplanuos kiekvieno užsakymo gamybos procesą, paskirstys užduotis darbininkams, parodys gamybos siaurąsias vietas ?butelio kakliukus?, o pasikeitus situacijai operatyviai perplanuos gamybą.

Optimizuosite gamybos valdymą

Gamybos operacijų apskaita įmonėse dažniausiai atliekama rankiniu būdu, todėl sunku operatyviai kontroliuoti užduočių atlikimą, o ataskaitų sudarymas reikalauja daug rankinio darbo.

Nebereikės meistrams ir cechų vadovams patiems paskirstyti užduotis darbininkams,-tai padarys programą. Darbuotojui prisiregistravus terminale, programa parodys jam priskirto darbo centrui suplanuotas užduotis, o jam tereikės tik patvirtinti vykdymo pradžią ir pabaigą.

Galėsite lengvai įdiegti apmokėjimo nuo atliktų operacijų sistemą, nes darbuotojui patvirtinus savos operacijoms atlikimą programa paskaičiuos jam atlyginimą.

 

Optimizuosite medžiagų tiekimo valdymą

Kadangi nestandartinėje gamybos daugelis medžiagų užsakomas konkrečių projektų vykdymui todėl reikalinga tik gavus kliento užsakymą operatyviai apskaičiuoti trūkstamas medžiagas ir jas užsakyti tiekėjams. Rankiniu būdu tai padaryti gan sudėtinga ir užima daug laiko, galimos klaidos. Kadangi metalų kainos dažnai keičiasi, tai daug darbo apklausti tiekėjus

AIVA programa iš kliento užsakymo duomenų paskaičiuos kokių medžiagų trūksta, suformuos ir išsiųs užsakymus tiekėjams, o gavus medžiagas, nebereikės jų duomenų rankiniu būdu įvesti į programą-tik patvirtinti gavimą. Taip sutaupysite daug laiko bei išvengsite rankinio įvedimo klaidų.

Didesniems užsakymams vienu mygtuko paspaudimu galėsite Internetu atlikti kainų apklausą ir pigiau nupirkti medžiagas.

Optimizuosite medžiagų valdymą gamyboje

Kadangi užsakymai individualus, kiekvienam naudojamos skirtingos medžiagos, kurios turi būti pateikiamos darbo centrams numatytų laiku. Rankiniu būdu tai sunku padaryti, todėl laukiant medžiagų staklės dažnai prastovi. Panaudotų medžiagų apskaita reikalauja daug rankinio darbo.

AIVA programa parodys kada ir kokias reikia pateikti medžiagas gamybos užsakymams, o pagaminus pusgaminius ar gaminius automatiškai jas nurašys ir užpajamuos gaminius. Todėl darbininkai prie staklių greičiau galės pradėti darbus, sutaupysite 90% laiko paskaitos vykdymui, sandėlio likučius matysite realiu laiku.

Daugiau apie automatizuojamus procesus ir funkcijas galite susipažinti paspaudę ant sistemos posistemių pavadinimų.

 
Funkcijos
AIVA CRM gamybai Atlyginimų nuo asmeninių pardavimų modulis
Gaminių duomenų bazės sukūrimo modulis
Komercinių pasiūlymų ruošimo ir apskaitos sistema
Užduočių valdymo modulis
Gamybos valdymas Gaminių surinkimo gamybos valdymo modulis
Gamybininkų darbo užmokesčio (priedų) paskaičiavimo priklausomai nuo darbo rezultatų sistema
Gamybinių operacijų valdymo modulis
Gamybos ataskaitos
Gamybos neatitikčių registravimo ir valdymo sistema
Gamybos planų sudarymo modulis
Gamybos užduočių paskirstymo ir registravimo terminale modulis
Komplektuojamų pusgaminių medžiagų pedavimo į gamybą valdymno ir apskaitos modulis.
Nestandartinių pusgaminių medžiagų perdavimo į gamybą valdymo ir apskaitos modulis
Subrangos valdymo sistema
Sumanus gamybos operacijų planavimo modulis
Matuojamų pusgaminių gamybos operacijų valdymo modulis
Aplikacija užsakymo medžiagų surinkimui skenuojant kaupikliu barkodą
Tiekimo valdymas Medžiagų užsakymams paskaičiavimas iš klientų gamybinių užsakymų ir užsakymų tiekėjams suformavimas bei išsiuntimas
Medžiagų tiekėjų ir gamybos operacijų subrangovų katalogas
Pajamavimo iš tiekimo užsakymo modulis
Sandėlių valdymas AIVA sandėlio valdymo modulis
Konstravimo darbų valdymas Užsakymo gaminių konstravimo darbų planavimas konstruktoriams priklausomai nuo konstruktorių užimtumo darbais bei užsakymų įvykdymo terminų
Montavimo darbų valdymas Matavimo-montavimo darbų pas Užsakovą valdymo sistema
Praėjimo kontrolė ir laiko apskaita Darbo laiko apskaitos sistema panaudojant RFID asmenines korteles ir nuskaitytuvus
Žinynai ir vartotojai Programos vartotojų administravimo ir žinynų modulis

Atgal
 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2024 Aiva sistema. Svetainėje pateiktą informaciją naudoti be sutikimo draudžiama.
webleader.lt