Metalo detalių ir konstrukcijų gamybos užsakymų valdymo sistema Klauskite
 
Automatizuosite klientų ir jų užsakymų registracijos, nestandartinių gaminių kainos apskaičiavimo, pasiūlymų ruošimo, gamybos planų sudarymo ir pagamintos produkcijos apskaitos procesus
    

Šio varianto automatizuojami valdymo procesai, jų tarpusavio ryšiai ir pagrindinės funkcijos parodyti žemiau paveikslėlyje.

Optimizuosite darbą su klientais

Metalo gamybos įmonės dažnai gamina nestandartinę produkciją- detales ir metalines konstrukcijas pagal individualius vienetinius užsakymus arba mažomis partijomis, todėl jos susiduria su užsakomų gaminių kainos paskaičiavimo problema.

Kad apskaičiuoti nestandartinio gaminio kaina Jums tereikės pasirinkti iš anksto paruoštus gaminių užsakymo šablonus, įvesti kliento pageidaujamus kintamus duomenis (ilgį, plotį, medžiagas ir t.t.), o programa ne tiks apskaičiuos gamybos savikainą ir kainą, bet ir  suformuos komercinius pasiūlymus bei įrašys užsakymus tiesiogiai į gamybos planą.

Užsakymo duomenys toliau bus naudojami gamybos planavimui ir valdymui.

Optimizuosite gamybos planų sudarymą ir apskaitą

Sudėtingų gaminių-metalo konstrukcijų ir mašinų gamyboje, daug darbo yra suplanuoti gaminio detalių ir pusgaminių gamybą, bei vesti jų gamybos apskaitą.

AIVA programa iš užsakymų gamybai plano automatiškai sudarys gaminio detalių ir neriboto lygio pusgaminių gamybos planus.

Tam kad užpajamuoti pagaminus pusgaminius tereikės pasirinkti juos iš gamybos plano ir patvirtinti atlikimą

Tam kad užpajamuoti pagamintus gaminius Jums tereiks pasirinkus kliento užsakymą tik patvirtinti kad jis pagamintas, o programa užpajamuos  gaminius į sandėlį, bei nurašys pusgaminius.

Pagal klientų užsakymus pati programa surinks pagamintus jiems gaminius iš sandėlio ir suformuos jų išvežimo sąskaitas-faktūras ir CMR, nurašys juos iš sandėlio.

Pasirinkus kliento užsakymą, programa suformuos užsakymą vežėjui, jei Jums reikia klientui pristatyti produkciją.

Kodėl AIVA?

Turime didelę patirtį automatizuojant nestandartinių metalinių detalių, metalinių konteinerių, metalinių stalų ir metalinių statybinių konstrukcijų gamybos valdymą todėl galime Jums pasiūlyti geriausius rinkoje sprendimus, kurių pagalba optimizuosite valdymo procesus:

 

Platesnius pagrindinių sistemos modulių aprašymus rasite žemiau, paspaudę ant dominančio modulio pavadinimo.
Funkcijos
Metalo detalių ir konstrukcijų Metalo detalių ir konstrukcijų gamybos planų sudarymo iš klientų užsakymų ir užsakymų apskaitos modulis
Metalo detalių ir konstrukcijų gamybos užsakymo ir pasiūlymų ruošimo modulis
Metalo gamybos DB sukūrimo modulis
Žinynai ir vartotojai Programos vartotojų administravimo ir žinynų modulis

Atgal
 
LinkedIn -->
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2024 Aiva sistema. Svetainėje pateiktą informaciją naudoti be sutikimo draudžiama.
webleader.lt