LT | EN
   

Darbo su klientais programos statybų sektoriuje dar nelabai papiltusios net ir užsienyje, bet, kaip teigia straipsnio Does CRM Matter for Construction?  autorius Cameron Pach , gali duoti statybų bendrovei nemažą naudą.

AIVA programos sudėtyje realizuotos darbo su užsakovais automatizavimo funkcijos, kurios apima klientų duomenų bazės sudarymą, konkursų ir paprastų paklausimų registraciją bei dokumentų duomenų bazės sudarymą, veiksmų su klientais planavimą, bei sutarčių registraciją.

Potencialių užsakovų paklausimų registracija

Registruojami visi klientų paklausimai, jų atsiųsti brėžiniai ir kiti dokumentai. Planuojami susitikimai, skambučiai kad išsiaiškinti poreikius, skambučiai ir kainų paklausimų siunčiami per programa laiškai. Tai padeda neprarasti potencialių klientų ir įvertinti vadybininkų darbą su potencialias klientais

 

Konkursų registracija

Registruojami konkursai, kuriuose įmonė planuoja dalyvauti. Įkeliama konkurso medžiaga, tiekėjų ir subrangovų pasiūlymai, Pasiūlymas konkursui, pažymos.

Tai padeda organizuočiau ir geriau pasiruošti konkursams, sukaupti duomenų bazę laimėjimų ir pralošimų analizei

 

Sutarčių registracija

Registruojamos laimėtos sutartys ir įkeliama jiems dokumentacijos failai ar perrašomi iš konkurso. Importuojamos suderintos su užsakovų sąmatos konstruktyvams. Jos tarnauja tolimesniam projekto vykdymui.

Pasiūlymų ruošimas

Smulkiems objektams ar darbams galima greitai ruošti sąmatas ir komercinius pasiūlymus per Komercijos modulį, sudarius savo darbų ir medžiagų įkainius programos duomenų bazėje (Kataloge).

 

Veiksmų su klientais planas

Klientų paklausimams ir konkursams galima planuoti kalendoriuje veiksmus su klientų, perduoti užduotis kitiems darbuotojams (pav., surinkti pažymas ir pan.), registruoti užduočių atlikimą. Iš suplanuotų užduočių programa automatiškai suformuoja darbuotojams darbo planus, primena apie artėjančius užduočių terminus. Tai padeda geriau paruošti konkursams, nepamiršti atlikti darbų, vadovai lengvai gali kontroliuoti ką planuoja ir atliko darbuotojai.

 

Ataskaitos

Iš sukauptų duomenų bazėje duomenų programa suformuoja kontaktų ataskaitas pagal vadybininkus ir klientus

 

 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2019 Aiva sistema
webleader.lt