Medžiagų kainų apklausa projektams Internetu Klauskite
 
    

Ruošiant statybos projektų pasiūlymus konkursams kad laimėti užsakymą reikia   apklausti potencialius medžiagų tiekėjus ir subrangovus. Tai  užima daug laiko, todėl įmonės ne visada spėja tą deramai padaryti ir nelaimi konkursų...

Apklausti daugiau tiekėjų ir daugiau laimėti konkursų Jums gali padėti AIVA programa.

Paruošus konkursui projekto sąmatą ir ją suimportavus į AIVA programos duomenų bazę, tiesiogiai iš jos  programos pagalba išsiunčiami el. laiškais su kainų paklausimais galimiems tiekėjams.

Tiekėjai patys Internetu per atsiųstą formą įveda savo kainas į duomenų bazę. Tada programa automatiškai patikrina kurių tiekėjų kainos aukštesnės ir tiems tiekėjams siunčia laiškus su pasiūlymų sumažinti kainas, nes jų kainos didesnės kaip kitų tiekėjų. Tiekėjai tai gali padaryti du kartus. Tuo būdu įmonė gauna geriausias kainas ir gali laimėti konkursą.

Tam kad paruošti pasiūlymą su gautomis geriausiomis kainomis, darbuotojui tereikia tik patvirtinti sąmatos perskaičiavimą naujomis kainomis. 

Programa perskaičiuoja sąmatos kainą ir suformuoja komercinį pasiūlymą. Apklausos duomenys lieka duomenų bazėje ir parodomi vykdant kito projekto apklausą.

Mūsų sprendimas 90% procentų sutaupo laiko sąnaudas kainų apklausai, padeda gauti 5% mažesnes kainas ir daugiau laimėti konkursų.

Aprašyto sprendimo kaina tik 1850 Eur plius PVM. Paskubėkite užsisakyti kol konkurentai Jus neaplenkė.

 

Daugiau informacijos mūsų Interneto svetainėje  https://www.aiva.lt/Darbas-su-u-sakovais/darbo-su-statybu-uzsakovais-sistema/lt

 Šio projekto vadovas Gintaras Stankevičius , tel. 8-605 53735 , el.p. gintaras@aiva.lt, mielai atsakys į Jūsų klausimus, pademonstruos programos veikimą.
Atgal
 
LinkedIn -->
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2024 Aiva sistema. Svetainėje pateiktą informaciją naudoti be sutikimo draudžiama.
webleader.lt