Sumani langų ir durų gamybos valdymo sistema "AIVA OP2 Gold" Klauskite
 
Be visų antrojo varianto funkcijų, automatizuoja gamybos operacijų planavimą bei užduočių paskirstymą, užtikrindamas gamybos efektyvumą.
    

AIVA gamybos valdymo sistemos pagalba automatizuosite langų ir durų valdymo proceą ir funkcijas  parodytas žemiau paveikslėlye.

Automatizavę Darbo su klientais  procesą geriau galėsite aptarnauti savo klientus, sutaupysite vadybininkų darbo laiką pasiūlymų ruošimui ir užsakymų perdavimui į gamybą.

Registruojant kliento užsakymą , programa apskaičiuos gaminių kainą nuo kliento pasirinktų charakteristikų, suformuos pasiūlymą, sąskaitą, sutartį, užsakymą gamybai. Daugiau skaitykite...

Yra galimybė importuoti duomenis iš langų projektavimo programos. 

 

 

Automatizavę Gamybos planų sudarymo ir  operacijų planavimo procesą sutapysite laiką planų sudarymui bei optimizuosite gamybos resursų,- įrengimų ir darbuotojų, užimtumą gamyboje.

Gamybos planus programa sudarys automatiškai iš klientų užsakymų ir pagal atsargų normas. Apie planus...

"Dirbtinio intelekto" planavimo modulis suplanuos užduotis darbo centrams ir parodys ar laiku įvykdysite klientų užsakymus. Apie operacijų planavimą...

  

 

 

 

Automatizavę Gamybos operacijų užduočių paskirstymo ir vykdymo apskaitos procesą sutaupysite meistrų laiką užduočių paskirstymui, kontrolei, sumažinsite darbuotojų prastovas gamyboje.

Darbuotojai gaus kompiuteryje, telefone ar planšetėje  automatiškai suplanuotas jiems užduotis. Pasirinkus ir atlikus užduotį, programa užregistruos kas, kada ir per kiek laiko ją atliko. Daugiau skaitykite ..

 

 

 

Automatizavę pagamintos produkcijos apskaitos ir išdavimo klientams procesą galėsite greičiau suformuoti išdavimo dokumentus-Faktūras, važtaraščius, CMR, greičiau aptarnauti klientus, matyti pagamintos produkcijos likučius realiu laiku.

Taip pat greičiau atliksite perkėlimo tarp sandėlių, gražinimo iš klientų, ataskaitų perdavimo į I.MAS ir i.VAZ sistemas darbus, realiu laiku gausite sandėlio, Intrastato bei išvežamos pakuotės ataskaitas. Daugiau skaitykite..

Kodėl  verta Jums diegtis AIVA gamybos valdymo sistemą

1)      Labiausiai iš visų žinomų sistemų automatizuosite visus valdymo procesus, praktiškai, beveik be rankinio duomenų įvedimo

2)      AIVA sumani  gamybos planavimo sistema padės jums optimizuoti darbo centrų ir darbininkų užimtumą ir dirbti  pelningiau

3)      AIVA SISTEMA  turi  didelę patirtį automatizuojant gamybos įmones, tame tarpe ir langų bei durų, todėl galime pasiūlyti Jums jau prtaikytus geriausius  sprendimus.
Funkcijos
Darbas su klientais (CRM) Komercijos modulis
Gamybos valdymas Matuojamų gaminių gamybos operacijų valdymo modulis
Gamybinių operacijų valdymo modulis
Gamybos užduočių paskirstymo ir registravimo terminale modulis
Sandėlių valdymas Pagamintos produkcijos sandėlių apskaitos modulis
Žinynai ir vartotojai Programos administravimo ir žinynų modulis

Atgal
 
LinkedIn -->
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2024 Aiva sistema. Svetainėje pateiktą informaciją naudoti be sutikimo draudžiama.
webleader.lt