Langų ir durų gamybos valdymo sistema "AIVA MD2 Silver" Klauskite
 
Šis variantas skirtas gamintojams. Automatizuosite užsakymų iš klientų priėmimo, montavimo darbų pas klientą valdymo ir užsakymų apskaitos funkcijas
    

AIVA gamybos valdymo sistemos pagalba automatizuosite automatizuosite valdymo procesą ir funkcijas parodytas žemiau paveikslėlyje.

Automatizavę Darbo su klientais  procesą geriau galėsite aptarnauti savo klientus, sutaupysite vadybininkų darbo laiką pasiūlymų ruošimui ir užsakymų perdavimui į gamybą.

Registruojant kliento užsakymą galėsite suplanuoti matavimo pas klientą darbus , programa apskaičiuos gaminių kainą nuo kliento pasirinktų charakteristikų, suformuos pasiūlymą, sąskaitą, sutartį, užsakymą gamybai. Daugiau skaitykite...

Yra galimybė importuoti duomenis iš langų projektavimo programos. 

 

Automatizavę Medžiagų tiekimo  valdymo ir gavimo apskaitos  procesą sutaupysite  90% darbuotojų laiko (o tai vienas ar keli sutaupyti etatai!) medžiagų poreikio skaičiavimui, užsakymui iš tiekėjų, pajamavimui.

 Medžiagų užsakymo poreikį programa apskaičiuos iš klientų užsakymo duomenų. Galėsite apklausti tiekėjus ir  pigiau nupirkti medžiagas. Programa suformuos ir išsiųs užsakymus tiekėjams. Gavus medžiagas, kad užpjamuoti, nebereikės įvedinėti ranka jų duomenų. Daugiau skaitykite

 

Automatizavę Gamybos planų sudarymo procesą sutapysite laiką planų sudarymui bei patogiau valdysite gamybą

Gamybos planus programa sudarys automatiškai iš klientų užsakymų ir pagal atsargų normas. Apie planus...

 

 

 

 

Automatizavę medžiagų valdymo ir  apskaitos  gamyboje sutaupysite darbo laiką medžiagų surinkimui iš sandėlių, perdavimui į gamybą  ir apskaitai.

Medžiagas gamybos užsakymui surinks programa parodydama kur jos laikomos sandėlyje

Patvirtinus užsakymo atlikimą, programa nurašys medžiagas, askaičiuos gaminių savikaina ir juos užpjamuos į sandėlį. Apie medžiagų valdymą gamyboje...

 Automatizavę darbų pas klientą valdymo procesą, geriau galėsite planuoti kontroliuoti ir apskaityti sždarbus darbus pas klientus.

Galėsite įdiegti apmokėjimo už darbus sistemą.

 

 

Automatizavę pagamintos produkcijos apskaitos ir išdavimo klientams procesą galėsite greičiau suformuoti išdavimo dokumentus-Faktūras, važtaraščius, CMR, greičiau aptarnauti klientus, matyti pagamintos produkcijos likučius realiu laiku.

Taip pat greičiau atliksite perkėlimo tarp sandėlių, gražinimo iš klientų, ataskaitų perdavimo į I.MAS ir i.VAZ sistemas darbus, realiu laiku gausite sandėlio, Intrastato bei išvežamos pakuotės ataskaitas. Daugiau skaitykite..

Kodėl  verta Jums diegtis AIVA gamybos valdymo sistemą

1)      Labiausiai iš visų žinomų sistemų automatizuosite visus valdymo procesus, praktiškai, beveik be rankinio duomenų įvedimo

2)      Operatyviai valdysite medžiagų tiekimo ir apskaitos procesus, todėl greičiau ir pigiau gaminsite

3)      AIVA SISTEMA  turi  didelę patirtį automatizuojant gamybos įmones, tame tarpe ir langų bei durų, todėl galime pasiūlyti Jums jau prtaikytus geriausius  sprendimus.
Funkcijos
Darbas su klientais (CRM) Komercijos modulis
Gamybos valdymas Matuojamų gaminių medžiagų valdymo ir pagamintos produkcijos apskaitos modulis
Galutinių gaminių reikalingų medžiagų surinkimo, perdavimo į gamybą ir apskaitos modulis
Tiekimo valdymas Medžiagų tiekimo valdymo gamybai sistema Basic
Sandėlių valdymas AIVA sandėlio valdymo modulis
Žinynai ir vartotojai Programos administravimo ir žinynų modulis

Atgal
 
LinkedIn -->
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2024 Aiva sistema. Svetainėje pateiktą informaciją naudoti be sutikimo draudžiama.
webleader.lt