Palyginus su dabar statybos įmonėse praktikuojamų rankiniu paraiškų medžiagoms procesu, automatizuotas procesas žymiai paprastesnis ir sutaupo nemažai darbų vadovų laiko, kadangi sunkiausią dalį,- reikalingų užsakyti medžiagų atrinkimą ir užsakymo kiekių  paskaičiavimą, atlieka programa.

Iš projekto Ganto grafiko pasirinkus savaitę, programa atrenka suplanuotiems tą savaite darbams kokių reikia medžiagų ir suformuoja lentelę medžiagų paraiškai. Toje lentelėje programa parodo kokių reikia užsakyti medžiagų, jų suplanuotus sąmatos kiekius, matavimo vienetus, bei kiek jau užsakyta medžiagų, jei medžiagų užsakymus darbų vadovas vykdo per kelis kartus.

Darbų vadovas priklausomai nuo realios situacijos objekte gali arba įrašyti tokį pat kiekį medžiagos, koks buvo suplanuotas projekto vykdymo grafike, arba sumažinti ar padidinti šį kiekį.

Kadangi medžiagos sudarant projekto sąmatą dažnai būna įtraukiamos ne tam tikros konkrečios markės, bet gan abstrakčiai, tai darbų vadovas gali jas patikslinti įvesdamas medžiagų aprašymus, pav., spalvą, markę, ar įkeldamas, pav., langų, brėžinių failus.

Programa suformuota paraišką automatiškai įrašo į paraiškų registrą, iš kurio tiekimo vadybininkas vykdo kainų apklausą, medžiagų užsakymą, bei gali suformuoti užsakymą medžiagų logistikai iš centrinio sandėlio.

 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2021 Aiva sistema. Svetainėje pateiktą informaciją naudoti be sutikimo draudžiama.
webleader.lt