Darbuotojų, įmonės padalinių ir brigadų žinynų paruošimo, teisių darbui su programa priskyrimo, priminimų apie sertifikatų pabaigą siuntimo modulis Klauskite
 
    
Programos Žinynų modulio pagalba aprašomi įmonės pagrindiniai duomenys, reikalingi programos darbui. 

 

Įmonė ir jos Padaliniių katalogas

 

Kataloge įvedami reikalingi duomenys apie savo įmonę-  įmonės rekvizitai ir banko sąskaitos, bei įrašomi kodai , Kurie naudojami PVM sąskaitų faktūrų numeracijai

 Taip pat įvedami įmonės padalinių pavadinimai ir priskiriami įmonei arba kitam padaliniui . Tokiu būdu galima aprašyti hierarchinę įmonės struktūrą. Kiekvienam padaliniui priskiriami jai priklausantis darbuotojai  ir kasos aparatai (jei įmonė naudoja kasos aparatus ir POS)

 

Darbuotojo kortelė

 

Į darbuotojų žinyną įvedami visi programos vartotojai. Darbuotojo kortelėje suvedami visi pagrindiniai darbuotojų duomenys, ,prisijungimo prie programos vardai ir slaptažodžiai.

Darbuotojo kortelėje gali būti apribojamos teisės matyti tik savo užsakymus, ar tik savo padalinio užsakymus, ar tik savo įmonės ar visus užsakymus. Taip pat, galima apriboti kokius sandėlius matyti ir ar leisti atlikti veiksmus su kiekvienu sandėliu (perkelti prekes ir pan.).

Darbuotojo kortelėje kaip jo charakteristikos įvedami procentai nuo pardavimo pelno, pagal kuriuos programa toliau skaičiuoja premijas (darbo užmokestį).

Iš darbuotojo kortelės yra galimybė sugeneruoti ir atspausdinti darbuotojo kortelę su brūkšniniu kodu, kuri naudojama gamyboje darbininkui pačiam nuskenuoti save, kad jis atlikto jam paskirtą gamybos užsakymą.

 Darbuotojai priskiriami padaliniams, kuriuose jie dirba. Pagal tai kokiam padaliniui priskirtas darbuotojas, programa parinks  darbuotojo kuriamiems dokumentams padalinio adresą ir kitus rekvizitus, bus galimybė apriboti darbuotojo teises darbui su informacija savo padalinio ribose.

 

Darbuotojų turimų sertifikatų failų saugojimas ir  priminimų apie galojimo laiko pabaigą  siuntimas darbuotojui

 

Darbuotojo  kortelėje galima įkelti jo turimų sertifikatų failus ir nustatyti kad sistemą siųstų priminimus artėjant galiojimo pabaigai. Atėjus laikui programa automatiškai išsiųs elektroninį laišką arba SMS su priminimu darbuotojui.

 

Darbuotojų teisių sistema

 

Darbuotojų darbo su programa teisių sistema susideda:

  •   Darbuotojų slaptažodžių priskyrimas, kuriais prisijungia prie  programos ir programos naudojimosi teises.
  • Darbuotojų teisių nustatymas su kuriais meniu punktais gali dirbti darbuotojas
  • Darbuotojų teisių nustatymas su kuria informacija gali dirbti darbuotojas.Atgal
 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2024 Aiva sistema. Svetainėje pateiktą informaciją naudoti be sutikimo draudžiama.
webleader.lt