Kaip lengviau valdyti statybos ir remonto darbus? Klauskite
 
    

Sveiki,

Daugelyje statybos įmonių valdymo procesai mažai automatizuoti, todėl kasdieninių darbų planavimas, jų paskirstymas darbininkams bei atliktų darbų registracija arba užima nemažai laiko, arba tam neskiriama pakankamai dėmesio.

Kaip rašoma viename straipsnyje šia tema, atlikti tyrimai daugelyje šalių rodo, kad viena iš laiko nuostolių priežasčių yra blogas kasdieninių darbų planavimas ir kontrolė.

 

Šią problemą padėtų išspręsti statybos darbų valdymo procesų automatizacija.

Automatizuotos valdymo sistemos įdiegimas  Jums padėtų:
1) sumažinti darbininkų  lako nuostolius ir padidinti darbo našumą.

2)  Sutaupyti darbų vadovų laiką kasdieninių darbų planavimui ir atlikimo valdymui, kad darbų vadovai gali geriau organizuoti darbą ir pasiekti geresnių rezultatų

3) Kontroliuoti užsakymų darbų eigą kad jie  nevėluotų

 

4) įdiegti apmokėjimo nuo atliktų darbų sistemą, kuri padidintų darbininkų suinteresuotumą darbų ir tuo pačiu jų darbo našumą.

Apie tokios sistemos veikimą ir galimybes galite daugiau susipažinti mūsų Interneto svetainėje https://www.aiva.lt/items.php?group=2898&lang=lt

Jei susidomėjote ir planuojate įsidiegti savo įmonėje tokią sistemą, galėtume padaryti nuotolinį ar gyvą susitikimą kad parodyti sistemos galimybes bei aptarti Jūsų poreikius bei galimus sprendimus.

 

Užsakius sistemą dabar padarysime Jums nemažą kainos nuolaidą!

 

Pagarbiai

 

Robertas Šertvytis

 

869802977

 
Atgal
 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2024 Aiva sistema. Svetainėje pateiktą informaciją naudoti be sutikimo draudžiama.
webleader.lt