Kokias darbo su subrangovais problemas Jums padėtų išspręsti automatizuota sistema? Klauskite
 
    

Sveiki,

Daugelis statybos bendrovių naudojasi subrangovų paslaugomis.

Pasirenkant subrangovus pirmiausiai vykdoma kainų apklausa. Apklausti subrangovus užima nemažai laiko ir sąnaudų, todėl ne visada pasirenkami geriausi subrangovai, o tai atsiliepia tiek projekto kokybei tiek kainai.

Pasirinkus subrangovus reikalinga paruošti sutartis, o tam reikia suplanuoti kuriuos projekto darbus ir kada jie turės įvykdyti.  Šis darbas užima nemažai laiko, o gerai nesuplanavus,  nukenčia projekto darbų vykdymo terminai ir kokybė

Projekto vykdymo metu tenka operatyviai perplanuoti darbus, pranešti apie tai subrangovams, kontroliuoti jų darbų vykdymai bei vesti atliktų darbų apskaita. Rankinėmis priemonėmis šių valdymo funkcijų atlikimas užima nemažai laiko ir nespėjant ne visada efektyviai atliekamas, dėl ko kenčia projekto kokybė, darbai vėluoja.

Šias problemas Jums gali padėti išspręsti AIVA STATYBA sistema, kurios pagalba automatizuosite darbo su subrangovais valdymo procesus ir taip sumažinsite valdymo išlaidas bei pagerinsite projektų darbų atlikimo kokybę ir kainą, greičiau užbaigsite projektus.

Daugiau darbo su subrangovais valdymo sistema galite susipažinti mūsų Interneto svetainėje  https://www.aiva.lt/items.php?group=2969&lang=lt .

Jei susidėmėjote ir planuojate įsidiegti savo įmonėje tokią sistemą, galėtume padaryti nuotolinį ar gyvą susitikimą kad parodyti sistemos galimybes bei aptarti Jūsų poreikius bei galimus sprendimus.

Užsakius sistemą dabar padarysime Jums nemažą kainos nuolaidą!

Pagarbiai

Robertas Šertvytis

869802977

https://www.aiva.lt/cat/Statybai/lt
Atgal
 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2024 Aiva sistema. Svetainėje pateiktą informaciją naudoti be sutikimo draudžiama.
webleader.lt