Kaip gauti daugiau ir pelningesnių užsakymų Klauskite
 
    

Sveiki,Gauti daugiau užsakymų galima aktyviau dirbant su potencialiais užsakovais, kokybiškiau ruošiant komercinius pasiūlymus konkursams. Bet tam reikia daugiau darbo laiko, t.y. priimti papildomų vadybininkų. 


Automatizavus vadybininkų darbo procesus galima sutaupyti daug jų darbo laiko ir be papildomų darbuotojų priėmimo laimėti daugiau pelningesnių užsakymų.


Kuriuos procesus automatizavę sutaupysite daugiausia laiko ir gausite daugiausia naudos?


  1. Pasiruošimo konkursams užduočių  planavimo ir atlikimo kontrolė. Automatizavę šį procesą ne tik sutaupysite iki 30% savo laiko, bet sistema padės Jums nepamiršti ir laiku atlikti darbus, o tai padidins užsakymų gavimo tikimybę, 

  2. Pasiūlymų ruošimui reikalingų  medžiagų tiekėjų ir subrangovų kainų apklausa užima labai daug laiko, todėl ne visada arba ne pilna apimtimi ji vykdoma, Gerai neapklausus tiekėjų ir subrangovų  arba  negaunate užsakymo dėl per aukštos kainos arba, jei ir gaunate, jis tampa nuostolingas. Automatizuozavę kainų apklausų procesą ne tik sutaupysite 90% laiko, bet apklausite daugiau tiekėjų ir gausite geresnes kainas. 

  3. Komercinių pasiūlymų ruošimas, sąmatos kainų  atnaujinimas po apklausos, užima nemažai laiko. Automatizavę šį procesą galite sutaupyti iki 50% laiko. 

Pastaba. Kainų apklausa ir pasiūlymų ruošimas automatizuojamas kaip vienas procesas,- iš sudarytos sąmatos duomenų vykdoma kainų apklausa, o tiekėjų įrašytos Internetu kainos perrašomos į sąmatą pasiūlymo  kainos patikslinimui.

Plačiau su šias sprendimais galite susipažinti https://www.aiva.lt/Darbas-su-u-sakovais/lt 


Parašykite ar paskambinkite, Mielai atsakysime į Jūsų klausimus


Su geriausiais linkėjimais 


Robertas Šertvytis

8698 02977


PS. Prašymas persiųsti šį laišką komercijos padalinio vadovuiAtgal
 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2024 Aiva sistema. Svetainėje pateiktą informaciją naudoti be sutikimo draudžiama.
webleader.lt