Įrangos, medžiagų, darbų katalogo vedimo projektų valdymui modulis Klauskite
 
    

Kad koreguoti importuotas projektų sąmatas arba net jas paruošti,  užsakyti ir apskaityti įrankius bei medžiagas,  AIVA programos pagalba galite sudaryti Jūsų naudojamų projektams   medžiagų , mechanizmų ir įrankių bei darbų katalogą-kainininką. 

 

Medžiagoms galėsite priskirti tiekėjus iš kurių perkate medžiagas, tiekėjų kainas bei tiekėjų naudojamus medžigos pavadinimus, kurie gali skirtis nuo sąmatose naudojamų pavadinimų.

 

Saviems mechanizmams ir įrankiams galėsite įkelti nuotraukas, o nuomojamiems -priskirti tiekėjus, iš kurių galite juos nuomotis, bei jų siūlomas nuomos kainas.

 

Darbus, kaip sąmatose įprasta, galėsite "sukomplektuoti" medžiagomis, mechanizmais ir darbo jėga.

 

Katalogą galite sudaryti dviems būdais:

a) importuodami sąmatas bei tiekėjų kainininkus ir po to papildydami ir pakeisdami importuotus duomenis

b) įvesdamis duomenis rankiniu būdu

 

Sudarant savo katalogą, pirmiausia reikalinga sudaryti katalogo grupavimo medį, kuriame reikalinga sudarti šias grupes:

  • Medžiagos
  • Mechanizmai ir įrankiai
  • Darbo jėgos įkainiai
  • Darbai
  • Konstruktyvai (arba statinio dalys)

Kiekvieną iš šių grupių gali suskirstuti į pogrupius

 

Jūsų naudojamas medžiagas galite sugrupuoti  pagal paskirtį, pav., statybinės medžiagos, elektros medžiagos ir pan,, o ųiuos pogrupius dar į smulkesnius pogrupius, kuriuose jau išvardinsite medžiagas

Kiekvienai medžiagai gali būti įvedama :

1)  Medžiagos pavadinimas
2)  Medžiagos  kodas

4)  Medžiagos rinkos savikaina

 

 

 

 Kiekvienai medžiagai arba iš karto visam medžiagų pogrupiui galite priskirti tiekėjus, iš kurių galite įsigyti šias medžiagas.

Priskyrę prie medžiagos tiekėją, jei riekia galite įrašyti to tiekėjo naudojamą medžiagos pavadinimą ir koda, bei medžiagos savikainą.

 

Tuos duomenis nebūtina įrašyti ranka, nes juos gali įrašyti pati programą, jei vykdysite progrmaos pagalba kainų apklausa internetu.

Kainų apaklausos metu tiekėjai, gavę medžiagos  kainos paklausimą, patys įrašys savo siūlomą medžiagos  kainą bei pvadinimą, jei jis skiriasi nuo atsiųsto pklausime, o programa ne tik parodys šiuos duomenis kainų apklausos formose, bet ir įrašys į katalogą tam kad  tuos duomenis būtų galima panaudoti kituose projektuose.

 

 

 

 
Atgal
 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2024 Aiva sistema. Svetainėje pateiktą informaciją naudoti be sutikimo draudžiama.
webleader.lt