Darbininkų atvykimo ir išvykimo iš objekto kontrolės bei blaivumo matavimo sistema ir elektroninis tabelis Klauskite
 
    

Praėjimo kontrolės sistema realizuota RFID technologijos pagrindu. Kiekvienas darbininkas turi asmenines darbuotojo korteles arba raktų pakabukus su RFID mikroschemomis. Darbuotojų RFID kortelių kodai registruojami AIVA programoje darbuotojų žinyne.

 

Darbuotojo kortelių nuskaitymas objektuose  vykdomas stacionariais įėjimo ir išėjimo iš objekto RFID nuskaitytuvais, kuriuose taip pat įmontuotas alkotesteris bei fotoaparatas darbuotojo identifikacijai pagal jo nuotrauką.

 

Tiems atvejams, kada darbai vykdomi ten, kur nėra galimybės pastatyti stacionarius RFID praėjimo kontrolės nuskaitytuvus, gali būti naudojama aplikacija, kurios pagalba darbininko RFID kortelę  galima nuskaityti išmaniojo telefono pagalba turinčio RFID nuskaitytuvą.

 

Sistema kontroliuoja ne tik darbuotojų darbo laiką įmonėje apskritai, bet ir pagal kiekvieną objektą. Tam objekte pastatytų kontrolerių kodai įrašomi programoje prie objekto projekto pavadinimo.

 

Duomenys iš praėjimo kontrolės sistemos Internetu įrašomi į duomenų bazę.

 

Iš praėjimo kontrolės duomenų bazės programa suformuoja registrą- ataskaitą, kurioje parodo kada darbininkai atėjo ir išėjo iš objekto. Be to, iš šių duomenų programa paskaičiuoja kiek laiko darbininkas dirbo objekte  ir paskaičiuota darbo laiką įrašo į  projekto tabelį .

 

Jei atvykimo metu praėjimo kontrolės prietaisas užregistruoja,kad darbininkas atėjo į darba neblaivus, tai užregistruojama duomenų bazėje ir atsiunčiamas pranešimas vadovui, kuris aiškinasis su darbuotoju ir sprendžia ar ji nušalinti nuo darbo.

 

AIVA RIFID praėjimo kontrolės sistema padės tiksliau kontroliuoti darbininkų darbo laiką ir taip pakelti jų darbo efektyvumą.

 

Sistemos panaudojimas gali duoti įmonei labai didelį ekonominį efektą. Pav., esant įmonėje 100 darbininkų, sutaupymas vidutiniškai kas diena tik 5 min. kiekvieno darbuotojo darbo laiko sutaupo 1 darbuotojo atlyginimą. o tai ne mažiau kai 10 t. Eur per metus, todėl sistemos įdiegimas atsiperka jau per kelis mėnesius.

 
Funkcijos
Personalas ir atlyginimai Darbo laiko apskaitos tabelio suformavimo iš praėjimo kontrolės sistemos duomenų programos modulis
Darbuotojų atėjimo-išėjimo gaunamų duomenų iš praėjimo kontrolės sistemos registro modulis
RFID kodų priskyrimo darbuotojams modulis
Darbo laiko kontrolės ir apskaitos sistema Aplikacija Android mobiliam telefonui dabuotojų atėjimo-išėjimo registrtacijai (be objektų pasirinkimo)
Aplikacija Android mobiliam telefonui dabuotojų į objektus atėjimo-išėjimo registrtacijai
Aplikacija darbo laiko apskaitai panaudojant darbininko telefone vietos nustatymą pagal GPS duomenis
Acoris praėjimo registracijos RFID skaitymu, fotografavimo ir blaivumo matavimo prietaisas

Atgal
 
LinkedIn -->
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2024 Aiva sistema. Svetainėje pateiktą informaciją naudoti be sutikimo draudžiama.
webleader.lt