Įrankių ir mechanizmų planavimo projektams, užsakymų valdymo ir panaudojimo objektuose laiko apskaitos sistema Klauskite
 
    

Savų mechanizmų ir įrankių planavimui ir rezervavimui bei jų panaudojimo apskaitai sukūrėme AIVA STATYBA programos sudėtyje patogų naudotis įrankį- kalendorinį Ganto grafiką, kuriame rodomi visi įmonės turimi mechanizmai ir įrankiai, o prisijungęs prie jo darbų vadovas gali išsirinkti ir rezervuotis kokiomis dienomis jam jo reikia. Rinkdamasis jis mato ar jam reikalingas mechanizmas ar įrankis jau užimtas kituose objektuose.

Jei jam vis tiek jo reikia, jis gali rezervuoti ji taip pat. Tada įmonės paskirtas „dispečeris“ gali paskirti mechanizmą vienam objektui, o kitam išnuomoti.

Be to, užrezervuotiems mechanizmams galima atspausdinti kelionės lapus, įvesti faktinius laikus ir palyginti juos su planuojamais.


Funkcijos
Statybos CRM Sutarčių su Užsakovais registracijos, failų įkėlimo, sutarčių registro valdymo sistema
Mechanizmų ir Įrankių planavimas ir apskaita Mechanizmų ir įrankių užsakymų plano objektams suformavimas iš projekto grafiko paraiškų. Vairuotojų priskyrimas ir kelionės lapo spausdinimas
Savų mechanizmų panaudojimo projektui planavimas kalendoriniame grafike ir paraiškų suformavimas
Mechanizmų nuomos užsakymas tiekėjams iš užsakymų projektams plano
Sąskaitų už mechanizmų nuomą pajamavimas pasirinkus užsakymą tiekėjui pasirinktam projektui

Atgal
 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2021 Aiva sistema. Svetainėje pateiktą informaciją naudoti be sutikimo draudžiama.
webleader.lt