Paslaugų užsakymo iš subrangovų ir apskaitos sisteme Klauskite
 
    

Dažnai įmonės tam tikriems darbams  atlikti samdo subrangovus,-kitas paslaugų įmones ar asmenis. Tada atsiranda problemos užsakyti paslaugas, vesti užsakytų paslaugų apskaitą, bei įvertinti joms  išlaidas klientų užsakymams. Jei klientų užsakymų daug ir jiems įvykdymui perkame nemažai paslaugų iš išorės tada šie darbai užima nemažai laiko ir  daug kainuoja.

Sumažinti valdymo išlaidas, sutaupyti savo brangų laiką ir taip daugiau aptarnauti klientų, Jums gali padėti AIVA darbų užsakymo ir apskaitos sistema

Jos pagalba automatizuotas visą paslaugų užsakymo iš subrangovų ir jų apskaitos procesą ir taip sutapyti savo darbo laiką užsakymų darymui ir apskaitai, bei pagerinti užsakytų subrangovams darbų kontrolę.

Kainų apklausa ir Užsakymai subrangovams

Užsakymų subrangovams formavimas vyksta iš kliento užsakymų. Užsakymo sąmatoje pasirenkame kokius darbus užsakyti  iš subrangovų.

Tada programa  parodo kokie subrangovai gali atlikti šiuos darbus.( Tam prieš tai turi būti paruoštas subrangovų žinynas ir subrangovai priskirti paslaugoms.)

 Pasirinkus subrangovą, programa suformuos el. laišką su subrangos užsakymu, kurį išsiųsite tiesiai iš programos.

Prieš užsakant paslaugas, jei reikia, galite programos pagalba apklausti subrangovus internetu. Subrangovai gavę paklausimą, gali patys Internetu įvesti savo kainą ir terminą, todėl Jums patiems to nebereikia daryti ir taip sutaupote laiko.

Subrangovų darbų apskaita

Subrangovui atsiuntus sąskaitą- faktūrą už atliktus darbus, tam kad ją užpajamuoti, pasirenkamas užsakymas subrangovui ir patvirtinamas jo atlikimas.

Subrangovo atliktų darbų kliento užsakyme savikainos apskaičiavimas

Iš programos pasirinkus kliento užsakymą ir atspausdinus PVM sąskaitą- faktūrą, programa nurašys užpajamuotus subrangovo darbus į kliento užsakymo vykdymo savikainą.
Atgal
 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2023 Aiva sistema. Svetainėje pateiktą informaciją naudoti be sutikimo draudžiama.
webleader.lt