AIVA Mažmeninės prekybos valdymo sistema Silver Klauskite
 
    

AIVA Mažmena sistema automatizuoja prekių katalogo kainininko paruošimo , klientų duomenų bazės sukaupimo, prekių pardavimo, pardavėjų skatinimo, tiekimo valdymo ir konsignacijos bei sandėlių apskaitos procesus.

Prekių katalogas-kainininkas

Prekių kataloge galite aprašyti ne tik prekių kainas, bet ir aprašyti prekes, sukelti prekių nuotraukas, priskirti tiekėjus prekėms. Todėl toks prekių katalogas Jums tarnaus ne tik prekių pardavimo automatizavimui, bet ir tiekimo valdymui, elektroniniam marketingui, bei e-parduotuvei valdyti.

Pardavimas per kasą

Per programos pardavimo modulį galėsite identifikuoti prekę ne tik skenuodami jos barkodą, bet ir surasti pagal įvarius kriterijus,-pavadinimą, kodą, prekių grupę, aprašymą, sandėlį.

 Sujungus su POS, programa atspausdins kasos kvitą, o registruotiems klientams-sąskaitą faktūrą.

Pardavimo metu galėsite padaryti klientui nuolaidą. Jei tam tikros prekės, kurios nori klientas nėra sandėlyje, iš karto galėsite padaryti jai užsakymą tiekimui arba perkėlimui iš kito sandėlio.

Yra galimybė pastoviems klientams paskolinti prekę su mokėjimo atidėjimu ar grąžinimo galimybe.

Pinigų parduotuvių kasose ataskaita ir perdavimas į įmonės kasą

Programoje galite realiu laiku pažiūrėti kiekvienos parduotuvės tuo metu gautų pardavus prekes pinigų kiekį. Atsakingas darbuotojas gali užregistruoti pinigų perdavimą į įmonės kasą.

Prekių tiekimo valdymas

Iš anksto įvedę prekių minimalias ir maksimalias normas sandėliuose, kiekvienu momentu galite paskaičiuoti kiek kokių prekių reikia užsakyti. Programa taip pat įvertins ir klientų užsakymus prekėms, kurių  tuo metu nebuvo parduotuvėse.

Paskaičiavus poreikį, programa parodo iš kokių tiekėjų galite užsakyti tas prekes. Patvirtinus tiekėjų pasirinkimą, pav. pagal mažiausias kainas ar pagal iš anksto nustatytą prioritetą, programa suformuos el. laiškus su užsakymais pasirinktiems tiekėjams, kuriuos išsiųsite tiesiai iš programos.

Gavus iš tiekėjo prekes, tam kad jas užpajamuoti nereikės įvedinėti jų duomenų-užteks tik įrašyti dokumento Nr. ir datą, jei reikia, pakoreguoti kainas ir kiekius.

 

Klientų duomenų bazė

Prekių pardavimo metu galėsite užregistruoti kliento duomenis ir taip sukurti klientų duomenų bazę. Klientai užsiregistravę per e-parduotuvę taip pat pateks į tą pačia duomenų bazę.

Registruotiems klientams galėsite taikyti nuolaidų sistemą priklausomai nuo nupirktų prekių kiekių ar apimčių, bei panaudoti Jūsų prekių elektroniniam marketingui, pranešdami jiems apie prekių nuolaidas, naujienas bei sandėlio likučių išpardavimus

 

Ataskaitos

Programa suformuoja pardavimo ataskaitas apie geriausiai ir blogiausiai parduodamas prekes, jų pelningumą, pardavimų dinamiką mėnesiais

Sandėlio ataskaitose parodo prekių likučius kiekviename sandėlyje, jų pardavimo bei gavimo apimtis per mėnesį, parodo kurios prekės ilgai prastovi sandėlyje neparaduotos.
Funkcijos
Katalogo modulis Katalogo įvedimo ir redagavimo modulis
Kasų parduotuvėms moduliai Prekių pardavimo parduotuvėje per kasos aparatus panaudojant barkodų nuskaitytuvus modulis
Prekių pardavimo parduotuvėje per kasos aparatus panaudojant barkodų nuskaitytuvus programos modulis su papildomomis logistikos , kainų parinkimo, paieškos ir kt. funkcijomis
Išdavimų per kasą registras
Kasos aparato (POS) x ir z ataskaitos
Pardavimų per kasą ataskaita
Užsakymų, kuriems nebuvo nurašytos iš sandėlio parduotos prekės, registras
Labiausiai parduodamų To 10 ir Top 20 pardavimų ataskaita pagal prekių grupes ir pagal prekes-vnt., apyvarta, pelnas
Parduotuvių grynų pinigų kasų apskaita
Prekių pardavimo ir likučių ataskaita
Sandėlių apskaita Pajamavimas pasirenkant prekes iš programos katalogo ir lipdukų su barkodais/ QR kodais spausdinimu
Prekių ir medžiagų vidinio perkėlimo tarp sandėlių bei nurašymo modulis
Sandėlio išlaidavimo, pajamavimo likučių ir bendra ataskaitos
Žinynai ir vartotojai Programos administravimo ir žinynų modulis

Atgal
 
LinkedIn -->
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2024 Aiva sistema. Svetainėje pateiktą informaciją naudoti be sutikimo draudžiama.
webleader.lt