LT | EN
   
 
Užsakymų plano automatinis suformavimas savaitėmis pagal "butelio kakliuką" Klauskite
 
    

Kiekvienam gaminiui iš anksto įvertinamas vidutinis gamybos laikas ir jis priskiriamas kuriai nors gamybos linijai. Iš anksto įvertinamas gamybos linijų pajėgumas- kiek jos laiko dirba per savaitę.

 

Gavus kliento užsakymą programa patikrina, kurią savaitę gaminys gali būti pagamintas ir automatiškai priskiria  jam gamybos terminą tą savaitę. Klientas gali pageidauti kad gaminys būtų atliktas vėliau, tada vėlesnė savaitė parenkama rankiniu būdu.

 

Gamybos vadovams programa suformuoja ataskaitą, kurioje kaip užimtos linijos kiekvieną savaitę ir parodo tai diagramos forma. Iš šios diagramos gamybos vadovai matydami kad kai kurios linijos turi mažai užsakymų gali mažinti jų pajėgumą, o didinti labiau užimtų linijų pajėgumą.

 

Šis planavimo metodas naudingas kai neturima gamybinių operacijų gaminiams trukmių ir gamyboje neregistruojamas operacijų vykdymas, bet žinoma bendra gaminio gamybos trukmė.
Funkcijos
Komercijos modulis Gamybos linijos užsakymų ataskaita savaitėmis lentelės ir grafine forma
Gamybos linijų maksimalaus galimo apkrovimo įvedimo forma pagal savaites skirtingiems gaminių tipams
Gamybos užsakymų sąrašuose: pagrindiniame, komplektavimo, pusgaminių bei detalių ,-medžiagų ir operacijų sąrašuose suplanuotos gamybos savaitės parodymas.
Termino kada užsakytas gaminys gali būti gaminamas paskaičiavimas ir nustatymas

Atgal
 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2020 Aiva sistema
webleader.lt