Paklausimų registras kartu su planuojamais veiksmais Klauskite
 
    

Darbo su paklausimais plane-ataskaitoje apjungta vienoje formoje ir atliktų veiksmų per programa ataskaita ir planuojamų veiksmų ataskaita.

 

Parodomi tokie atlikti veiksmai, kuriuos programa užfiksuoja automatiškai juos atlikus per programą,-tai komercinio pasiūlymo paruošimas, sąskaitos išankstiniam mokėjimui paruošimas. Tai pat parodomas prie paklausimo, koks toliau planuojamas su juo veiksmas ir kada. Be to, ataskaitoje parodoma komercinio pasiūlymo sumą ir planuojamas terminas, kad turi būti įvykdytas užsakymas, jei klientas jį užsakys.

 

Ataskaitos paklausimus  galima filtruoti pagal pardavimo vadybininko pavardę, kuris dirba su kliento paklausimu, pagal kliento pavadinimą, pagal klientų svarbumą.

 

Be to galima surasti konkretų kliento paklausimą pagal paklausimo Nr., pagal kliento pavadinimą, pagal prekės pavadinimą ar kodą, pagal įmonės padalinį, kuriam priklauso pardavimo vadybininkas dirbantis su kliento paklausimu.

 

Suradus reikiamą kliento paklausimą galima atžymėti suplanuoto veiksmo įvykdymą ir planuoti sekantį veiksmą, galima užregistruotam kliento paklausimui paruošti programos pagalba komercinį pasiūlymą, sąskaitą išankstiniam mokėjimui ar sutarti, paredaguoti komercinį pasiūlymą ir vėl išsiųsti klientui, ar paversti jį kliento užsakymų ir perduoti vykdymui.

 

 
Atgal
 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2023 Aiva sistema. Svetainėje pateiktą informaciją naudoti be sutikimo draudžiama.
webleader.lt