E-parduotuve didmeninei ir mažmeninei prekybai Klauskite
 
    

Tipinė mažmeninės ir didmeninės prekybos interneto svetainė sukuriama automatiškai iš AIVA 9001 prekių katalogo duomenų bazės (žr. Katalogas )

Įvedant prekes į AIVA 9001  katalogą, galima nurodyti kokias prekių grupes ir prekes rodyti interneto svetainėje, nurodyti kurias prekes rodyti skyreliuose Naujienos ir Spec. pasiūlymai ir iki kada.

Tipinės interneto svetainės su e-parduotuve dizainas ir jos veikimą galite pažiūrėti adresu www.demo.katalogai.lt.

Atidarant konkrečiam klientui jo internetiniu adresu tipinę AIVA 9001 e-komercijos svetainę, įkeliame  įmonės logo, užrašome svetainės pavadinimą , pakeičiame spalvas pagal kliento pageidavimą.

Už papildomą mokestį galime sukurti interneto svetainės dizainą pagal užsakovo pageidavimą bei perprogramuoti e-parduotuvės programą naujam dizainui.

Prekių rodymas ir paieška interneto svetainėje.

Informaciją apie prekes į interneto svetainę programa išveda iš prekių katalogo duomenų bazės (žr. Katalogas )

Interneto svetainėje prekių katalogas rodomas taip, kaip jis suvestas programos katalogeir kaip parametruose nurodyta jį rodyti.

Prekes galima suskirstyti į kiek norima grupių ir pogrupių, ir nurodyti kurias grupes ir pogrupius rodyti interneto svetainėje. Grupių pavadinimai rodomi arba pagal abėcėlę arba pagal prioritetą

Svetainėje galima rodyti prekių grupės aprašymą ir iliustruojančią prekių grupę nuotrauką. Ypač tai naudinga kada prekių grupę sudaro labai panašios prekės, nežymiai besiskiriančios viena nuo kitos, pvz. to pačio modelio, bet skirtingų dydžių ir spalvų batai.

Prekių sąrašas išvedamas parodant patalpintas prie prekės pavadinimo prekės nuotrauką.

Prekių aprašymas  rodomas interneto svetainėje toks, kaip ji suformatuotas įvedant į AIVA 9001 katalogą. Kartu prie teksto gali būti patalpinamos ir rodomos prekės charakteristikų lentelės, nuorodos į gamintojo svetainę ir į gamintojo svetainės prekės aprašymą.

Prekių paieškos galimybės.

Prekės interneto svetainėje gali būti ieškomos pagal jų grupės, pogrupio pavadinimus, prekės pavadinimo fragmentą, artikulą.

Titulinio puslapio galimybės.

Per AIVA Katalogo redagavimo programą galima nustatyti kad tituliniame Interneto svetainės puslapyje   rodyti prekių naujienas, akcijines prekes arba kartu abi šias kategorijas, parodant vienos ar kelių prekių paveikslėlius.

Registruotų klientų identifikavimas

Bet kuris neregistruotas svetainės lankytojas gali peržiūrėti prekių katalogą bei užsakyti prekes , įvesti savo duomenis bei atsispausdinti sąskaitą apmokėjimui.

Registruoti klientai gali dar papildomai peržiūrėti ir koreguoti savo anketinius duomenis - adresą, telefonus ir kt., peržiūrėti ankstesnius savo užsakymus ir šiuo metu vykdomus užsakymus, peržiūrėti visus gautus marketinginius komercinius pasiūlymus. Leidžiama ankstesnius užsakymus kopijuoti naujam užsakymui padaryti.

Pasirinkę iš katalogo reikiamas prekes ir įvedę reikalingą prekių kiekį, jie gali atsispausdinti sąskaitą išankstiniam mokėjimui ir išsiųsti užsakymą į įmonę.

Programa kliento užsakymą išsiunčia elektroniniu paštu į įmonę ir kartu sugeneruoja elektroninį laišką pačiam klientui su užsakymo gavimo patvirtinimu. Užsakymas taip pat įrašomas į duomenų bazę. Vėliau klientas gali jį peržiūrėti. Jei užsakymai toliau apdorojami su AIVA 9001 programa, klientas gali matyti užsakymo vykdymo eigą ir seniau įvykdytus užsakymus.

Prekių užsakymo sistema

Interneto vartotojas, užėjęs į Internetinę parduotuvę, gali:

  • susirasti reikiamą prekę pagal grupių rodyklę arba pagal pavadinimo fragmentą, arba pagal gamintoją;
  • įvesti duomenis apie save užsakymo atlikimui. Jei iš savo kompiuterio naršyklės klientas vieną kartą jau įvedė duomenis, jis kitą kartą, norėdamas parduotuvėje užsakyti prekes, ras jau įvestus savo duomenis;
  • atsispausdinti sąskaitą apmokėjimui;
  • pasirinkti, kaip bus atsiimamos prekės – ar įmonėje, ar turi būti pristatyta klientui jo adresu;
  • pasirinkti kaip bus mokama- pavedimu, grynais, atsiimant prekes, pašto perlaida
  • išsiųsti užsakymą įmonei.


Kada klientas duoda komandą išsiųsti užsakymą, programa persiunčia šį užsakymą elektroniniu paštu į įmonę (nurodytais iš anksto pašto adresais) bei atsiunčia klientui , padariusiam užsakymą, patvirtinimą elektroniniu paštu.

Apmokėjimo už prekes sistema

Apmokėjimo už prekes ir paslaugas sistema diegiama už papildomą mokestį, pasirinkus mokėjimo variantus.

Apmokėti už prekes užsakytas internetu klientas gali įvairiais būdais.

Atsispausdinti iš programos sąskaitą išankstiniam apmokėjimui ir apmokėti ją bankiniu pavedimu arba  įnešdamas pinigus į artimiausio banko kasą, arba įnešdamas pinigus į  įmonės kasą. Šis būdas realizuotas sistemoje.

Apmokėti iš savo asmeninės sąskaitos per Internetą. Šis būdas gali būti realizuotas už papildomą mokestį. Kol kas jis tinka asmenims turintiems Lietuvos bankuose asmenines sąskaitas. Įmonė turi taip pat turėti šiame banke savo vieną iš sąskaitų ir sumokėti registracijos mokestį (apie 140 Eur)..

Apmokėti Internetu iš kreditinės kortelės. Šis būdas gali būti realizuotas už papildomą mokestį.

Užsakymų vykdymas įmonėje.

Internetiniai užsakymai matomi programos modulių AIVA 9001 KOMERCIJA, AIVA 9001 SANDĖLIS ir AIVA 9001 TIEKIMAS  užsakymų sąrašuose, iš kurių atliekamas užsakymų v ykdymo valdymas.

Interneto svstainėje suformuojamos Užsakymų vykdymo ataskaitos:

Užsakymų vykdymo ataskaitos Interneto svetainėje

Interneto svetainėje suformuojamos Užsakymų vykdymo ataskaitos:

·         Reklaminių pasiūlymų

·         Komercinių pasiūlymų

·         Vykdomų užsakymų

·         Įvykdytų užsakymų

·         Neatitikčių registro

Nauda

E-PARDUOTUVĖS įdiegimas naudingas tiek pačiai įmonei, tiek jos klientams.

Įmonei elektroninės komercijos sistema leidžia, pirmiausia, sutaupyti darbo sąnaudas, nes prekių pasirinkimo, užsakymo ir sąskaitos išrašymo darbą atlieka patys klientai, taip sutaupydami pardavimo vadybininkų laiką. Antra, elektroninės komercijos sistema padeda įmonei geriau aptarnauti savo klientus.

Mažmeninės prekybos parduotuvei e-parduotuvė tai dar vienas pardavimo kanalas-dar vienas pardavėjas, bet kuriam nereikia mokėti algos.

Klientams elektroninės komercijos sistema taip pat naudinga. Ji padeda taupyti darbo laiką, kuris gaištamas kol prisiskambinama į įmonę, taupyti telefoninio ryšio išlaidas, suteikia daugiau reikalingos informacijos apie perkamus produktus.
Papildoma informacija apie prekę

Atgal
 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2024 Aiva sistema. Svetainėje pateiktą informaciją naudoti be sutikimo draudžiama.
webleader.lt